Zdrowie i uroda

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej> • Odchudzanie

  Odchudzanie
  Bezustannie próbujesz zrzucić nadmiar kilogramów i nie zauważasz wyników? Niechybnie gdzie¶ popełniasz bł±d. W tego typu sytuacji dobrze jest wybrać wsparcie zawodowców. Przetestuj serwis Kalorynka.pl i wybierz co¶ spo¶ród oferowanych wyj¶ć. Korzystaj±c z oferty tego serwisu, dostajesz możliwo¶ć zdobycia profesjonalnych porad w zakresie dietetyki i ćwiczeń odchudzaj±cych. Na dodatek, zdobywasz gwarancję zrzucenia zbytecznych kilogramów. Zdecyduj się na jeden z trzech zestawów usług i ciesz się szczupł± figur± oraz fenomenalnym samopoczuciem.
  http://www.kalorynka.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • www.berlin-opiekunki.pl

  www.berlin-opiekunki.pl
  Nasze przedsiębiorstwo jest Agencją Pracy Tymczasowej, która specjalizuje się w zatrudnianiu opiekunek dla osób starszych. Praca odbywa się w Niemczech. Mamy wszelkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia naszej działalności. Zainteresowanym podjęciem pracy uruchamiamy także szkolenia doszkalające, na przykład z języka niemieckiego oraz opieki osób starszych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej! Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania.
  http://www.berlin-opiekunki.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Symulator staroĹ›ci

  Symulator starości
  Naturalną rzeczą u wszystkich jest sukcesywne ograniczanie, a nawet zanikanie zdolności fizycznych. Symulator starości pokazuje ograniczenia ludzi starszych, obrazując jak trudne jest zwykłe życie i wykonywanie podstawowych czynności. Celem używania symulatora jest doświadczenie ograniczeń w funkcjonowaniu seniorów. Symulacja powoduje zrozumienie starszych osób, buduje postawę niosącą pomoc i szacunek. Po założeniu urządzenia uczestnik odczuwa większość możliwych do pokazania ograniczeń sprawności. Imitacja sztywności i skostniałości stawów wywołuje trudności z poruszaniem się.
  http://www.symulatorstarosci.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Domeny internetowe Doładowania telefonu E-biznes Języki obce Kolegium Korepetycje Biura podróży Biuro podróży Lublin Bobolin-D±bki Byk rodeo CIEKAWOSTKI CYTATY
optyk Białystok. Profesjonalny optyk Białystok z wieloletni± praktyk± zaprasza.
Korekty prac. Oferujemy profesjonalne Korekty prac . SprawdĽ nasza ofertę.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt