aktywny wypoczynek
 • Turystyka górska.

  Turystyka górska.
  Góry to nie tylko Tatry ale także Beskidy czy Sudety. Aby poznać ciekawe miejsca zapraszam na swoj± stronę przedstawiam na niej szlaki turystyczne które miałem okazje przej¶ć ale także inne ciekawe turystycznie miejsca. Przybliżam ich historię, kulturę. Znajdziesz tu także informację gdzie warto przenocować, co zwiedzić, co zobaczyć a co można sobie odpu¶cić.
  http://sport-trek.com/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Atrakcje Mazur

  Atrakcje Mazur
  Zastanawiasz się dokąd pojechać w tym roku na urlop? Zawsze wyjeżdżacie nad polskie morze lub w góry? Może czas to zmienić i wybrać Mazury? Tam czas płynie znacznie wolniej. Odpocznie każdy począwszy od seniorów, rodzin z dziećmi, studentów poprzez grupy kolonistów czy obozowiczów. Możemy spędzać czas łowiąc ryby, kąpiąc się w jeziorze, spacerując. Dla bardziej aktywnych ciekawy pomysł to nauka jazdy konnej, spływy kajakowe czy wycieczki rowerowe przez mazurskie lasy. Nie zwlekajcie i rezerwujcie już dziś pobyt na Mazurach.
  http://wakacjenamazurachblog.wordpress.com
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Kajakowe szaleĹ„stwo

  Kajakowe szaleństwo
  Jeśli lubicie spływy kajakowe to Mazury są do tego wymarzonym miejscem. Możecie wybrać się z grupą przyjaciół, rodziną lub zorganizować imprezę firmową. Czeka tu na Was wiele szlaków na jeziorze lub łagodniejszych rzeczkami.
  http://integracjanamazurachblog.wordpress.com
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Kajaki Dunajcem - spĹ‚ywy kajakowe po Dunajcu

  Kajaki Dunajcem - spływy kajakowe po Dunajcu
  Spływ kajakiem to spora dawka adrenaliny na świeżym powietrzu w otoczeniu malowniczej przyrody. Doskonała zabawa na falach Dunajca pozwala zapomnieć o codzienności i odstresować się po tygodniu ciężkiej pracy - piekne otoczenie, spokój i przygoda na wodzie to idealny relaks. Spływ kajakowy Dunajcem samemu czy z przyjaciółmi pozostanie na długo w pamięci, a zdobyta opalenizna będzie o nim przypominać na codzień.
  http://www.kajakidunajcem.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Kartki z życzeniami Kasy fiskalne Katalog linków Pisanie prac Pomoce naukowe Portale edukacyjne Hostele Hotele Imprezy Fotografia Cyfrowa Garnki Giełdy samochodowe
Surowce zielarskie. Zapraszamy na stronę firmy Vitamix. Przetwarzanie surowców zielarskich, Surowce zielarskie , surowce zielarskie.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w eseju - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt