Forum
 • Porady sportowe

  Porady sportowe
  Czy sport jest twoim żywiołem? Chcesz poznać tajniki większości dyscyplin sportowych? Spytaj ekspertów. Na naszym forum poznasz porady dotyczące takich dyscyplin jak: siatkówka, piłka ręczna, piłka nożna, koszykówka, nordic walking, bieganie, fitness, lekkoatletyka, pilates, kulturystyka, sporty walki, MMA, boks, pływanie, kajakarstwo, żeglarstwo, wioślarstwo, snowboard, skoki narciarskie, łyżwiarstwo i bilard. Jeśli sądzisz, że możesz komuś pomóc nic nie stoi na przeszkodzie przed udzieleniem odpowiedzi gdyż nasze forum sportowe jest całkowicie otwarte. Rejestracja jest zupełnie darmowa. Zostań specjalistą w swojej dyscyplinie sportu.
  http://www.sportporady.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Turystyczne forum

  Turystyczne forum
  Forum turystyczne powstało z myślą o Was, o ludziach, którzy lubią podróżować, robić fotografie, zwiedzać niezwykłe miejsca i dzielić się tym wszystkim co ujrzeli z innymi. Poruszane tu są wszystkie możliwe tematy związane z podróżowaniem i turystyką, od morza po góry, od wsi do wielkich miast, od skansenów po muzea. Każdy wyszuka tu coś dla siebie. Można oprócz wpisów dodawać tu swoje ulubione zakątki upamiętnione na zdjęciach, po to aby zachęcić innych do ich zobaczenia. Znajdziecie tutaj również opisy artykułów o atrakcyjnych zakątkach w kraju, które to artykuły możecie oceniać, wyrażać własną opinie, swoje zdanie.
  http://turystyczne-forum.kz1.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cięcie granitu Coaching Consulting Aparaty słuchowe Apteka Architektura Muzyka Muzyka bez opłat Podkłady muzyczne Gotowe smsy Grafika Gry
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze ze wszystkich dziedzin.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt