Medycyna

<wróć 0 1 2 3 dalej> • Androgynizm, androgynia

  Androgynizm, androgynia
  Androgynizm. Androgynia. Dwupłciowość. Z łaciny: androgynus: hermafrodyta. Z greckiego: androgunos: andro - mężczyzna, gynou-kobieta. Połączenie cech męskich i kobiecych, obupłciowość. Upodobnienie zewnętrznych cech płciowych mężczyzny do cech kobiecych. Atrybut bóstw w wielu religiach i mitologiach.
  http://androgynizm.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Oxycell ? japoński grzybek ? Reishi

  Oxycell ? japoński grzybek ? Reishi
  Reishi, shitake i maitake mają unikalne właściwości odmładzające, zawierają one naturalne polisacharydy, kumaryny, witaminy, minerały i aminokwasy, które stymulują system immunologiczny, obniżają cholesterol,regulują poziom cukru we krwi, chronią przed wirusami i nowotworami. Reishi znajduje się na PIERWSZYM MIEJSCU na liście 120 najskuteczniejszych roślin o działaniu leczniczym. W Japonii grzyb ten został oficjalnie uznany za środek wspomagający leczenie nowotworów.
  http://www.oxycell.brat.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • USG-3D w ciąży

  USG-3D w ciąży
  Strona o ciąży i ginekologicznym badaniu USG 3D w ciąży. Zapiski ciężarnej z przebiegu ciąży i relacja z kilku badań USG trójwymiarowe we Wrocławiu. USG 3D to nowoczesna technika zaliczana do nieinwazyjnych badań prenatalnych - wykorzystująca ultrasonografię trójwymiarową do diagnozowania płodu. Badanie to pozwala wykluczyć m. in. wiele wad rozwojowych i chorób genetycznych czy też komplikacji i jest bardzo pomocne w współczesnej ginekologi i położnictwie.
  http://usg3d-ciaza.blick.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Logopeda Łódź

  Logopeda Łódź
  Zajęcia logopedyczne - szczególnie dla dzieci w wieku wczesno-szkolnym - stanowią stosunkowo łagodną drogę do czystej wymowy w wieku dorosłym. Ten okres jest najlepszym z możliwych na takową interwencję. W tym okresie bowiem u maluchów kształtuje się poprawna wymowa, związana jedncześnie z równoległym rozwojem narządów mowy. W późniejszym czasie narządy mowy takie jak język, podniebienie miękkie oraz cały aparat oddechowy są już wykształcone i sprawiają wiele problemów z ich ponownym uelastycznieniem i lepszym ukształtowaniem. Zajęcia logopedyczne umożliwiają naukę w szkole oraz komunikację z innymi rówieśnikami. Zapraszamy - Przychodnia logopedyczna.
  http://www.gabinet.wojczyk.org/
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cięcie granitu Coaching Consulting Aparaty słuchowe Apteka Architektura Muzyka Muzyka bez opłat Podkłady muzyczne Gotowe smsy Grafika Gry
pompa ciepła Łódź. Najlepszy sposób na ogrzanie domu w zimie? Oczywiście pompa ciepła Łódź . Zapraszamy do kontaktu!
urządzenie do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze urządzenie do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt