Gry jawa
 • Gry na telefon

  Gry na telefon
  Możesz wysłać dowolne tapety na telefon komórkowy. Pobierz na swój telefon najnowszy krzyk mody! Gry Java na Nokie i inne telefony komórkowe. Logosy, kolorowe obrazki loga, logo operatora, wygaszacze oraz wszelkie obrazki do komórki. Znajdziesz u nas wszelkie dzwonki dostępne na telefon komórkowy. Real Music, Dzwonki True Tone, dzwonki polifoniczne oraz mono. Zapraszamy.
  http://www.gryjawa.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Gry na telefon

  Gry na telefon
  Współczesne telefony komórkowe to potężne urządzenia które służą już nie tylko do dzwonienia. Możesz na nich grać, słuchać muzyki, oglądać filmy, łączyć się z internetem . Znajdziesz na tej stronie bardzo często aktualizowane gry na telefon, tapety na telefon, filmy 3gp, czyli wszystko czego ci potrzeba na twój telefon komórkowy.
  http://www.celula.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Darmowe Gry Java Wapster

  Darmowe Gry Java Wapster
  Pobierz darmowe gry java na Twoją komórkę. Wszystkie gry prezentowane na tej stronie są darmowymi grami. Wystarczy, że wybierzesz grę która Cię interesuje, a następnie w polu wyślij wpiszesz swój numer telefonu i otrzymasz ZA DARMO super grę na Twoją komórkę.
  http://www.grywapster.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Recenzje gier na Androida

  Recenzje gier na Androida
  AndroidNinja to serwis, na którym znajdziesz ciekawe newsy, gry i aplikacje na Androida. W naszym serwisie czeka na Ciebie kilkadziesiąt godnych polecenia gier i aplikacji dzięki, którym Twoje urządzenie z Androidem stanie się jeszcze bardziej funkcjonalne i użyteczne. AndroidNinja to także zbiór ciekawych newsów oraz recenzji urządzeń z Androidem. Na AndroidNinja ciekawe gry i aplikacje dedykowane na platformę Android podzielone są na kategorie, które ułatwiają wyszukiwanie. Nejlepsze recenzje gier i aplikacji na Androida- tylko na AndoidNinja.
  http://www.androidninja.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt