Spis treści

Wesele

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 dalej> • Dj kielce

  Dj kielce
  Dj Norbert Krawczyk z Kielc oferuje oprawę muzyczną i konferansjerską oraz prowadzenie zabaw podczas imprez okolicznościowych, takich jak: wesela, poprawiny, urodziny; imprez plenerowych, takich jak: festyny, dożynki, imprez o charakterze biznesowym: bankiety, eventy; i inne takie jak: studniówka, sylwester, zabawa karnawałowa. Bogaty repertuar muzyczny, liczne atrakcje: bańki mydlane, konfetti, atrakcyjne oświetlenie sceny, parkietu lub całej sali, nagłośnienie renomowanych marek, napis powitalny dla Państwa Młodych lub logo firmy wyświetlane na architekturze budynku, dymy ciężkie i lekkie, karaoke, współpraca z wokalistką.
  http://www.djnorbi.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Zespół na wesele

  Zespół na wesele
  Czyż to nie zespół na wesele odpowiada w największym stopniu za to czy wesele będzie należeć do udanych czy też nie ? Oczywiście że tak, dlatego nie zastanawiaj się tylko wynajmij na swoje wesele doświadczony zespół na wesele - Haliśka Band i będziesz mógł spać spokojnie, bo ten zespół ma za sobą setki udanych imprez i doskonale potrafi wyczuć czego oczekują goście, jakiej muzyki, przy czym chcieli by się bawić.
  http://haliskaband.republika.pl/lodzkie/zespol-muzyczny-belchatow.htm
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Zespół weselny Haliśka Band

  Zespół weselny Haliśka Band
  Niewybredna przyszła młoda para, która nie zadba odpowiednio o wybór zespołu weselnego, raczej udanego wesela mieć nie będzie. Zespół weselny to podstawa dobrej zabawy, to klimat zrobiony za pomocą odpowiednio dobranej muzyki i wiele innych rzeczy, które wpływają na dobrą zabawę na weselu.
  http://haliskaband.republika.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt