Spis treści

Wesele

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 dalej> • Dj kielce

  Dj kielce
  Dj Norbert Krawczyk z Kielc oferuje oprawę muzyczną i konferansjerską oraz prowadzenie zabaw podczas imprez okolicznościowych, takich jak: wesela, poprawiny, urodziny; imprez plenerowych, takich jak: festyny, dożynki, imprez o charakterze biznesowym: bankiety, eventy; i inne takie jak: studniówka, sylwester, zabawa karnawałowa. Bogaty repertuar muzyczny, liczne atrakcje: bańki mydlane, konfetti, atrakcyjne oświetlenie sceny, parkietu lub całej sali, nagłośnienie renomowanych marek, napis powitalny dla Państwa Młodych lub logo firmy wyświetlane na architekturze budynku, dymy ciężkie i lekkie, karaoke, współpraca z wokalistką.
  http://www.djnorbi.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Zespół na wesele

  Zespół na wesele
  Czyż to nie zespół na wesele odpowiada w największym stopniu za to czy wesele będzie należeć do udanych czy też nie ? Oczywiście że tak, dlatego nie zastanawiaj się tylko wynajmij na swoje wesele doświadczony zespół na wesele - Haliśka Band i będziesz mógł spać spokojnie, bo ten zespół ma za sobą setki udanych imprez i doskonale potrafi wyczuć czego oczekują goście, jakiej muzyki, przy czym chcieli by się bawić.
  http://haliskaband.republika.pl/lodzkie/zespol-muzyczny-belchatow.htm
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Zespół weselny Haliśka Band

  Zespół weselny Haliśka Band
  Niewybredna przyszła młoda para, która nie zadba odpowiednio o wybór zespołu weselnego, raczej udanego wesela mieć nie będzie. Zespół weselny to podstawa dobrej zabawy, to klimat zrobiony za pomocą odpowiednio dobranej muzyki i wiele innych rzeczy, które wpływają na dobrą zabawę na weselu.
  http://haliskaband.republika.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Czasopisma Deweloper Doradztwo Archiwizacja Armatura instalacyjna Artykuły BHP Rysunki Sklep muzyczny Tatuaż Gry muzyczne Gry online Hosting
prace inżynierskie pisanie. Szukasz pomocy? prace inżynierskie pisanie czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
praca doktorska. Szukasz pomocy? praca doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt