Spis treści

Rolnictwo
 • Hodowla pieczarki

  Hodowla pieczarki
  Naszym celem jest hodowla pieczarek spełniających oczekiwania klienta. Oferujemy zarówno pieczarki klasy I oraz II. W zależności od życzeń klienta, po uzgodnieniu realizujemy zamówienia niestandardowe. Codziennie świeże pieczarki.
  http://www.grzybypolok.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkółka roślin ozdobnych

  Szkółka roślin ozdobnych
  Rośliny do twojego ogrodu Nasza szkółka proponuje państwu szeroki wybór roślin do ogrodu , które nierzadko są nowościami na rynku polskim. Oferujemy: - drzewa i krzewy liściaste - drzewa i krzewy iglaste - rośliny na żywopłoty - rośliny wrzosowate, byliny - rośliny szczepione na pniu - pnącza
  http://www.sienicki.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • MK KOMEX skup zboża w woj. dolnośląskim

  MK KOMEX skup zboża w woj. dolnośląskim
  Firma MK KOMEX funkcjonuje na rynku zbożowym od lat, co umocniło jej pozycję rzetelnego partnera w biznesie. Swoją działalność koncentruje na skupie zboża na terenie województwa dolnośląskiego, a dokładnie w okolicach Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy i Świdnicy. Łączy ten dział ze sprzedażą nawozów i środków ochrony roślin. Wykorzystuje swój potencjał handlując również materiałami budowlanymi oraz węglem opałowym. Gwarantuje transport swoich produktów. Dzięki aktualnej wiedzy o wydarzeniach na światowym rynku zbóż stosuje ceny gwarantowane. Każda transakcja to kolejny zadowolony klient. Na stronie internetowej firmy znajdują się wiadomości, gdzie obecnie prowadzony jest skup zboża.
  http://www.komex.agro.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Chlorek potasu, sól potasowa, mocznik

  Chlorek potasu, sól potasowa, mocznik
  AurePio jest importerem soli potasowych z byłych republik radzieckich oraz z Rosji. Zajmuje się również dystrybucją nawozów azotowych, fosforowych i wieloskładnikowych. Firma obsługuje polski przemysł chemiczny oraz rolnictwo dostarczając hurtowo towary transportem morskim, kolejowym i samochodowym. Od początku istnienia firma prowadzi na szeroką skalę działalność dobroczynną wspierając m.in. hospicja, fundacje, szpitale, domy dziecka i pozarządowe organizacje charytatywne. Specjalizujemy się w chemii przemysłowej.
  http://www.aurepio.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Czasopisma Deweloper Doradztwo Archiwizacja Armatura instalacyjna Artykuły BHP Rysunki Sklep muzyczny Tatuaż Gry muzyczne Gry online Hosting
maszyna do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze maszyna do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.
http://textileprint.pl/. Drukarnia tkanin - http://textileprint.pl/ oferuje najlepszej jakości usługi. Zapraszamy

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt