Spis treści

Rolnictwo
 • Hodowla pieczarki

  Hodowla pieczarki
  Naszym celem jest hodowla pieczarek spełniających oczekiwania klienta. Oferujemy zarówno pieczarki klasy I oraz II. W zależności od życzeń klienta, po uzgodnieniu realizujemy zamówienia niestandardowe. Codziennie świeże pieczarki.
  http://www.grzybypolok.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkółka roślin ozdobnych

  Szkółka roślin ozdobnych
  Rośliny do twojego ogrodu Nasza szkółka proponuje państwu szeroki wybór roślin do ogrodu , które nierzadko są nowościami na rynku polskim. Oferujemy: - drzewa i krzewy liściaste - drzewa i krzewy iglaste - rośliny na żywopłoty - rośliny wrzosowate, byliny - rośliny szczepione na pniu - pnącza
  http://www.sienicki.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • MK KOMEX skup zboża w woj. dolnośląskim

  MK KOMEX skup zboża w woj. dolnośląskim
  Firma MK KOMEX funkcjonuje na rynku zbożowym od lat, co umocniło jej pozycję rzetelnego partnera w biznesie. Swoją działalność koncentruje na skupie zboża na terenie województwa dolnośląskiego, a dokładnie w okolicach Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy i Świdnicy. Łączy ten dział ze sprzedażą nawozów i środków ochrony roślin. Wykorzystuje swój potencjał handlując również materiałami budowlanymi oraz węglem opałowym. Gwarantuje transport swoich produktów. Dzięki aktualnej wiedzy o wydarzeniach na światowym rynku zbóż stosuje ceny gwarantowane. Każda transakcja to kolejny zadowolony klient. Na stronie internetowej firmy znajdują się wiadomości, gdzie obecnie prowadzony jest skup zboża.
  http://www.komex.agro.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Chlorek potasu, sól potasowa, mocznik

  Chlorek potasu, sól potasowa, mocznik
  AurePio jest importerem soli potasowych z byłych republik radzieckich oraz z Rosji. Zajmuje się również dystrybucją nawozów azotowych, fosforowych i wieloskładnikowych. Firma obsługuje polski przemysł chemiczny oraz rolnictwo dostarczając hurtowo towary transportem morskim, kolejowym i samochodowym. Od początku istnienia firma prowadzi na szeroką skalę działalność dobroczynną wspierając m.in. hospicja, fundacje, szpitale, domy dziecka i pozarządowe organizacje charytatywne. Specjalizujemy się w chemii przemysłowej.
  http://www.aurepio.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt