Spis treci

Roliny
 • Symbiot Krakw - szczegowa inwentaryzacja zieleni

  Symbiot Krakw - szczegowa inwentaryzacja zieleni
  Symbiot Krakw to firma zajmujca si od kilku lat wiadczeniem usug rodowiskowych i przyrodniczych. Nasza specjalizacja to przede wszystkim inwentaryzacja zieleni, ktra stanowi cz wniosku o wydanie pozwolenia na usunicie drzew, czy krzeww oraz jest wana przy planowaniu przestrzennym czy projekcie zagospodarowania terenu. Wykonujemy rwnie operat dendrologiczny, analizy przestrzenne, czy inwentaryzacje przyrodnicze. Oferujemy take projekty ekologiczne, nadzory i kompensacje przyrodnicze oraz urzdzanie lasu. Organizujemy te konsultacje spoeczne i prowadzimy procedury administracyjne.
  http://www.symbiot.pl
  Zgo nie dziaajcy link/spam

 • Flower-Garden Tomasz Koblański

  Flower-Garden Tomasz Koblański
  Flower Garden pomoże upiększyć Ci Twój ogród lub działkę. Jeśli marzysz o wielobarwnym ogrodzie, lecz nie wiesz, jak należy go stworzyć, to nasza firma jest tym, czego szukałeś. Możemy zaoferować wiele wyjątkowych roślin z własnej plantacji. Gwarantujemy ich wysoką jakość, gdyż samodzielnie je rozmnażamy, a także uprawiamy. Możesz zakupić u nas też akcesoria do ogrodu. Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową. Nie musisz bać się o stan, w jakim otrzymasz swoją roślinę – mamy bogate doświadczenie w wysyłce sadzonek. Zapraszamy też na naszą stronę www, jeżeli poszukujecie praktycznych porad.
  http://www.flower-garden.pl
  Zgo nie dziaajcy link/spam

 • Domowa Uprawa

  Domowa Uprawa
  Domowa Uprawa to firma mieszcząca się w Poznaniu, działająca w branży wysoko zaawansowanego ogrodnictwa. Gwarantujemy bogactwo produktów do uprawy roślin. Mogą zakupić Państwo u nas m.in. oświetlenie, wentylację, zestawy nawozów, systemy ochrony roślin oraz literaturę branżową. Dodatkowo mamy szeroką ofertę artykułów z konopi. Współpracujemy zarówno z odbiorcami indywidualnymi, jak również instytucjonalnymi. Zaufały nam tak cenione podmioty, jak Instytut Genetyki Roślin Polskiej Akademii Nauk z Poznania, czy Uniwersytet Wrocławski. Z nami będą mogli zadbać Państwo o każdy kolejny etap rozwoju roślin. Zapraszamy do sklepu on-line Domowa Uprawa!
  http://domowauprawa.pl
  Zgo nie dziaajcy link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt