Spis treści

Chemia przemysłowa

<wróć 0 1 2 dalej> • Sól drogowa - hurtownia

  Sól drogowa - hurtownia
  Firma oferuje sól do zimowego utrzymania dróg. W swoim asortymencie posiada zarówno sól drogową luzem jak i workowaną po 50 kg i 25 kg. Firma oferuje własne zaplecze transportowe składające się z nowoczesnych naczep samowyładowczych (24 tony lub 6 ton) oraz ciągników siodłowych. Oferowany towar może być dostarczany na terenie kraju jak i za granicę natychmiast po złożeniu zamówienia. Dostosowujemy się do potrzeb rynku, dlatego bez problemu oferujemy także transport mniejszych ilości towaru &#8211; od 1 tony.
  http://www.cetex-sol.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Ataszek - produkty Loctite

  Ataszek - produkty Loctite
  Serwis ten został stworzony po to, by dostarczał szybkiej i skutecznej pomocy dla osób, które mają dokonać wyboru jednego z produktów marki Loctite. Oferujemy szeroką gamę klejów Loctite, uszczelniaczy oraz produktów chemicznych, które pomogą specjalistom w utrzymaniu urządzeń w ruchu, w naprawianiu oraz przedłużaniu żywotności zakładu i pracującego w nim sprzętu. Nadają się one do stosowania w każdym kraju, gdyż spełniają, a nawet przewyższają krajowe i międzynarodowe standardy. Ogromna gama produktów oferuje niezrównane działanie w przypadku nawet najbardziej wymagających zastosowań w przemyśle motoryzacyjnym, mikroelektronicznym, lotniczym oraz medycznym, w ponad 80 krajach na całym świecie.
  http://www.kleje-loctite.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Producent opakowań z tworzyw sztucznych

  Producent opakowań z tworzyw sztucznych
  Butelki z atomizerem, nasady i nakrętki, pojemniki, kanistry 1l, koszyczki WC ? akcesoria producenta opakowań z tworzyw sztucznych. Misją firmy WAMA jest troska o wszechstronność i profesjonalizm obsługi oraz najwyższy poziom produktów. Wszystkie plastikowe rozwiązania przeszły testy jakościowe ? realizowano je z uwzględnieniem niezbędnych certyfikatów. Usługobiorców indywidualnych i firmy zainteresowane produktami zachęcamy do kontaktu.
  http://www.wama-opakowania.eu
  Zgłoś nie działający link/spam

 • AdBlue

  AdBlue
  Działający od 10 lat we Włocławku krajowy zespół Grupy Kruse prowadzi sprzedaż chemii przemysłowej, w szczególności Adblue. Adblue to roztwór mocznika stosowany w silnikach Diesla z systemem SCR, który wywołuje rozłożenie szkodliwych dla środowiska tlenków azotu. W podaży firmy osiągalne są dodatkowo zbiorniki magazynowe, w tym zbiorniki do magazynowania Adblue, produkty chemii bazowej, dodatki specjalistyczne. Kruse zaprasza do współpracy zwłaszcza stacje paliwowe, firmy handlowe i transportowe. Szczegóły oferty znajdują się na stronie internetowej firmy.
  http://www.krusechemia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt