Spis treści

Usługi medyczne

<wróć 0 1 dalej> • psycholog Wrocław

  psycholog Wrocław
  Szukasz dobrego psychologa we Wrocławiu? Dobrze trafiłeś. Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym. Jako psycholog pracowałam głównie w placówkach zdrowia psychicznego. Działam jako członek polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jeśli szukasz odpowiedniej osoby do przeprowadzenia jednorazowej konsultacji lub szeregu spotkań terapeutycznych, skontaktuj się ze mną w dogodnej dla Ciebie formie.
  http://www.psycholog-wroclaw.org
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Ortopeda Kraków

  Ortopeda Kraków
  Centrum terapii i rozwoju w Krakowie. Oferuje opiekę medyczną: psychologiczną, neurologiczną, ortopedyczną i rehabilitacyjną, dostosowaną do pacjenta. Wykorzystanie metody biofeedback. Masaż klasyczny, szkoła rodzenia. Kraków.
  http://www.openmedical.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Leczenie niepłodności

  Leczenie niepłodności
  Bezpłodność to schorzenie, które jest problemem dużej ilości osób. Na szczęście funkcjonują nowoczesne metody radzenia sobie z tym problemem. Są to np. zapłodnienia metodą in vitro czy też inseminacja. Tego rodzaju zabiegi świadczą kliniki niepłodności &#8211; w tym Gravita, która oferuje zarówno diagnozowanie, jak i leczenie bezpłodności. Zapraszamy!
  http://www.gravita.info.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Metamorfozy dzień dobry tvn

  Metamorfozy dzień dobry tvn
  Mnóstowo jest ludzi, którzy marzą o tym przejść odmianę taką jak można zaobserwować w telewizji TVN Style. Takie metamorfozy nie są tylko telewizyjnymi sztuczkami - to zabiegi, które może przejść każdy z wykorzystaniem Kliniki Ambroziak Estederm, która jest odpowiedzialna za telewizyjne metamorfozy. Klinika ukształtowała ekskluzywny program metamorfozy dopasowany do osobistych potrzeb. Metamorfoza odbywa się pod opieką Doroty Williams - cenionej telewizyjnej stylistki, która nadzoruje zespół ekspertów z obszaru mody i urody.
  http://www.czasnametamorfoze.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • invitro.tdnet.com.pl

  invitro.tdnet.com.pl
  Co niebywale ważne, takie zapłodnienie in vitro jest całkiem bezbolesnym zabiegiem, co sprawia, że kobieta nie musi obawiać się o swe zdrowie, a zatem nie jest poddana dodatkowemu stresowi. Jeśli planujesz poddać się takiemu zabiegowi, to już teraz wejdź na stronę internetową www.invitro.tdnet.com.pl. Nie jest to powód do wstydu dlatego też bez wątpienia warto korzystać z takiej szansy, bowiem współczesna nauka może wam niesamowicie pomóc w sprawie inseminacji. Bezspornie warto postawić na pomoc dobrej kliniki bezpłodności.
  http://invitro.tdnet.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt