Spis treści

Przewóz osób

<wróć 0 1 2 3 dalej> • krajowy przewóz osób

  krajowy przewóz osób
  Nasza firma posiada Certyfikat na Międzynarodowy Przewóz Osób (F3) wydany przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie.Realizujemy przewozy na terenie całego kraju, a także przewozy okazjonalne na trasach międzynarodowych na zamówienie Kontrahentów.Nasi kierowcy posługują się językami: angielskim, niemieckim, rosyjskim, włoskim, francuskim, czeskim. To doświadczeni i niezawodni mistrzowie swojego fachu.Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.
  http://bus24.biz
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Spedycja, transport, logistyka

  Spedycja, transport, logistyka
  Paganini - transport, spedycja, logistyka. Firma z ponad 10-cio letnim stażem na rynku transportu towarów. Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy. Nasze kompleksowe usługi obejmują transport, rozładunek i przechowanie towaru w odpowiednich warunkach. Obecnie dokładamy starań, aby przy utrzymaniu standardu wykonywania powierzonych nam przedsięwzięć logistycznych obniżać koszty rzeczywiste a co za tym idzie poprawiać efektywność. Ładunki obsługujemy koncertowo.
  http://www.paganini.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Wynajem autokarów Warszawa

  Wynajem autokarów Warszawa
  Firma PTHU DAR-BUS działa w obrębie transportu osobowego tudzież przewozów autokarowych od ponad 15 lat. DAR-BUS wypracował sobie markę solidnego przewodnika, a jego oferta - autokary Warszawa cieszy się sporą popularnością. Dysponujemy certyfikatami na transport krajowy, międzynarodowy oraz komfortowymi autokarami. Mamy w zespole biegłych kierowców.
  http://www.dar-bus.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Wynajem autobusów

  Wynajem autobusów
  Firma Kama Travel jest firmą usługową, istniejącą od 20 lat. Firma ma swoją siedzibę pod Warszawą i zajmuje się przewozem osób. Poleca także wynajem autokarów turystycznych i busów. Kadrę tworzą doświadczeni kierowcy, którzy spędzili w trasie tysiące godzin. Znając potrzeby rynku Firma gwarantuje krajową i międzynarodową obsługę wielu różnych imprez ? konferencji, wyjazdów biznesowych, wycieczek szkolnych, wyjazdów pielgrzymkowych, wyjazdów firmowych. Wynajem busów razem z kierowcą to popularna usługa, która cieszy się sporym zainteresowaniem. Kama Travel, funkcjonując w branży od 20 lat, pozyskała renomę wśród Klientów. Tani przewóz osób to domena Firmy ? szybko, sprawnie i bezpiecznie.
  http://www.kamatravel.com
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Gry Losowe Online Gry jawa Gry muzyczne Matematyka Medycyna Nauka jazdy Ekstremalne Fitness Formuła 1 Ezoteryka Festyny Filmy
http://www.woma-bus.pl - busy Polska-Dania. Profesjonalne przewozy Polska-Dania, Polska-Niemcy sprawdź: http://www.woma-bus.pl - busy Polska-Dania (993)
busy dania polska. busy dania polska (248)

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt