Spis treści

Zespoły muzyczne

<wróć 0 1 2 3 4 dalej> • zespół muzyczny astrax wesele szczecin

  zespół muzyczny astrax wesele szczecin
  Jesteśmy zespołem muzycznym ze Szczecina. W obecnym składzie gramy od 2006 roku, jednak naszą przygodę z muzyką rozpoczęliśmy jeszcze w latach 90-tych. Szeroki repertuar oraz wyjątkowo atrakcyjne ceny stawiają nas w czołówce w tej branży .Podchodzimy do muzyki z pasją i sercem i do każdej imprezy przygotowujemy się indywidualnie solidnie i profesjonalnie. Jeśli szukasz zespołu na wesele ,bankiet lub inną okoliczność trafiłeś pod właściwy adres. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju imprez daje gwarancję satysfakcji i profesjonalizmu z naszej strony.
  http://www.astrax.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Strona zespołu muzycznego Night Life z Warszawy. Najlepsza muzyka na wesele.

  Strona zespołu muzycznego Night Life z Warszawy. Najlepsza muzyka na wesele.
  Jeśli szukasz zespołu na wesele, zapraszam do odwiedzenia strony zespołu muzycznego Night Life z Warszawy. To najlepsza muzyka na przyjęce weselne - bez disco polo i biesiadnych przyśpiewek. Zespół muzyczny Night Life to imprezy w dobrym tonie. Nasza muzyczna propozycja, to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają oprawy muzycznej na wysokim poziomie. Dbamy o wysoki poziom muzyczny oraz prowadzenie imprezy z dużą dawką humoru i kultury. W swojej ofercie zapewniamy również nagłośnienie oraz oprawę muzyczną ceremonii ślubnej. Zespół muzyczny Night Life to udana impreza w gorących tanecznych rytmach.
  http://www.nightlifewarsaw.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Zespół weselny Śląsk

  Zespół weselny Śląsk
  Zespół weselny Nostrado to Twoja muzyka na wesele na Śląsku (Katowice, Tychy, Oświęcim). Nasz zespół to także wodzirej prowadzący zabawy weselne. Oferujemy także oświetlenie sceny, parkietu oraz efekty dymne.
  http://www.nostrado.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 dalej>


Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt