Spis treści

Inteligentny dom

<wróć 0 1 dalej> • Ereko inteligentny dom, sterowanie oświetleniem

  Ereko inteligentny dom, sterowanie oświetleniem
  Inteligentny dom to doskonałe rozwiązanie dla ludzi nowoczesnych. Eib Kraków oraz inteligentne sterowanie oświetleniem to tylko jedne z wielu rozwiązań, które ułatwią Ci życie.. Spraw by życie stało się proste. Głównym obszarem działań i zainteresowań naszej firmy jest projektowanie i wykonawstwo instalacji inteligentnych w domach i budynkach. Jesteśmy certyfikowanym partnerem EIB/KNX, LCN i Lutron, co gwarantuje naszym klientom profesjonalną obsługę i dostęp do najnowszych produktów i rozwiązań.
  http://www.ereko.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Domy Ekologiczne

  Domy Ekologiczne
  W przypadku ciągle drożejących źródeł pozyskiwania energii oraz znacznym skażeniu środowiska, firmy deweloperskie postanawiają wdrażać na rynek domy prefabrykowane ekologiczne. Domy te posiadają konstrukcję szkieletową, drewnianą. Ściany, pomimo tego, że są cienkie, bardzo dobrze utrzymują ciepło. Wpływa na to nie tylko ich struktura oraz stosowanie w niej wełny mineralnej, ale w głównej mierze sam projekt domu. Domy ekologiczne posiadają zazwyczaj dwie kondygnacje - parter i poddasze użytkowe. Budowa bryły domu też ma tu kolosalne znaczenie. O tym, jak powinien zostać zaprojektowany ekologiczny i energooszczędny dom, można przeczytać na naszej witrynie.
  http://www.domyekologiczne.net.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Nowoczesne domy prefabrykowane

  Nowoczesne domy prefabrykowane
  Inwestycja w domy prefabrykowane to oszczędność nie tylko czasu i kosztów budowy, ale też kosztów, które wiązą się z późniejszym przebywaniem w takim domu. Domy z drewna od wielu wieków znane były ze swoich zalet, jak chociażby zatrzymywanie ciepła (co wiąże się z energooszczędnością), czy zagwarantowanie naturalnej wilgotności powietrza. Dom z drewna to dom ekologiczny. Pojedyncze elementy domów prefabrykowanych wytwarzane są w hali produkcyjnej i dopiero na placu budowy montowane w całość. Nie ma potrzeby martwić się niczym, co wiąże się z budową domu, ponieważ wszystkimi sprawami zajmuje się firma, produkująca domy prefabrykowane.
  http://www.domyprefabrykowane.info.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Inteligentny dom

  Inteligentny dom
  Perfect Solutions to firma instalatorska zajmująca się kompleksowymi rozwiązaniami zarówno dla przemysłu jak i dla odbiorców indywidualnych. Nasze doświadczenie i fachowa wiedza pozwalają świadczyć kompleksowe usługi w pełnym zakresie instalacji. Poczynając od konsultingu i doradztwa w zakresie rozwiązań, poprzez projekty, uzgodnienia z właściwymi inspektorami i instalacje, na ostatecznych odbiorach kończąc. Firma posiada całe niezbędne zaplecze instalatorów, projektantów oraz inspektorów, co sprawia że jesteśmy niezależni a usługi które świadczymy są wykonywane przez jednego wykonawcę.
  http://www.perfect-solutions.pl/inteligentny-dom
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt