Spis treści

Tkaniny
 • Tkaniny antystatyczne

  Tkaniny antystatyczne
  Tkaniny antystatyczne firmy Klopman chronią przed niekontrolowanymi wyładowaniami elektrostatycznymi, będącymi zagrożeniem dla osób wykonujących swoją pracę w pobliżu materiałów łatwopalnych oraz dla produktów wrażliwych na ładunki elektrostatyczne.
  http://www.klopman.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Pościel

  Pościel
  Serwis poświęcony w całości pościeli różnego typu. Zawiera porady i ciekawostki na temat popularnych typów pościeli (atłasowej, z kory, bawełnianej, satynowej, hotelowej, antyalergicznej, niemowlęcej, wełnianej i wielu innych). Jak wybrać i kupić odpowiednią pościel.
  http://poscielonline.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Lagowarki

  Lagowarki
  Promesa. Posiadamy pełną ofertę automatycznych maszyn do lagowania tkanin i dzianin. Systemy krojcze ręczne i automatyczne, noże taśmowe, serwokatery, ładowarki rolek materiału, magazyny rolek, stoły oraz akcesoria i części zamienne. Do dzianin rozciętych lub rękawa, z rolki lub tafli. Szerokości robocze: 160 do 350 cm. Maksymalna masa rolki 100 do 1000 kg. Pomagamy przy aplikowaniu o dotacje z Unii Europejskiej.
  http://www.promesa-autex.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Włókniny

  Włókniny
  TWE Group to funkcjonujący od lat na rynku producent surowców włókninowych gwarantujący wyroby i półfabrykaty na potrzeby różnych segmentów rynku. Filc, włóknina,  jak również flizelina to pełna propozycja adresowana do firm,  jak również klientów indywidualnych przedkładających najlepszą jakość i bezkonfliktową współpracę. Bocholt, Hangzhou i Emsdetten, Diedrof to firmy współtworzące naszą atrakcyjną ofertę, która ostatnimi czasy rozszerzyła się o propozycje takich marek jak: HeiQ (innowacje technologiczne - wykorzystanie cząsteczek srebra) oraz Trelit (suche rękawy włókninowe). Naszym przewodnim celem jest lojalność, elastyczność,  jak również rzetelność.
  http://www.wlokninyprzemyslowe.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • O tkaninach dekoracyjnych

  O tkaninach dekoracyjnych
  Zapraszamy wszystkich do zapoznania sie z zawartoscia naszego bloga internetowego, ktory dedykowany jest tematowi tkanin dekoracyjnych. Poznasz tutaj rozne rodzaje tkanin, takich jak miedzy innymi tkaniny obiciowe, zaslony, firany, gobeliny oraz inne materialy wykorzystywane przy urzadzaniu i dekoracji wnetrz. Prezentowane przez nas propozycje mozna oceniac.
  http://www.clothes-uk.biz/
  Zgłoś nie działający link/spam
Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt