Spis treści

Sprzęt biurowy

<wróć 0 1 dalej> • Sprzęt biurowy

  Sprzęt biurowy
  Oferujemy wyselekcjonowaną ofertę produktów ergonomicznych. Są to produkty, które nie tylko doskonale spełniają swoje funkcje, ale także są zaprojektowane z myślą o zdrowiu i wygodzie użytkownika. Oferujemy produkty sprawdzonych marek, które znacząco poprawiają jakość pracy i samopoczucie użytkowników.
  http://www.ergonauta.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Plotery

  Plotery
  Firma oferująca różnego rodzaju plotery tnące, sterowane automatycznie, odznaczające się efektywnością i szybkością działania. Plotery pozwalają na ekonomiczne podejście do produkcji nalepek. Tworzywa są w pełni wykorzystywane, dzięki precyzyjnym cięciom i pracy na całej szerokości materiałów. Po odpowiednim przygotowaniu przez pracowników firmy Kazpol, stają się łatwe w obsłudze. Klienci są obejmowani fachową opieką serwisową i otrzymują 2-letnią gwarancję.
  http://www.kazpol.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kopiarki Canon

  Kopiarki Canon
  Spółka Everest zapewnia sprzedaż oraz usługi serwisowe profesjonalnych urządzeń biurowych. W ofercie handlowej można znaleźć kopiarki Canon, telefaksy, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne i plotery. Firma Everest świadczy serwis kserokopiarek Canon, a także dzierżawę i leasing urządzeń biurowych Canon. Zaopatruje firmy także w materiały eksploatacyjne.
  http://www.everest.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Gilotyna do papieru

  Gilotyna do papieru
  Niszczarki24.pl to sklep gdzie można zamówić trymer do papieru oraz bindownice do oprawy kanałowej. Niszczarki biurowe z wyjmowanym pojemnikiem to kolejne z udostępnianych towarów. Niezwykle chwalona jest niszczarka Fellowes. Jeżeli chcesz zamówić akcesoria do niszczarki biurowej, również możesz się tu zaopatrzyć. Nowoczesna gilotyna do papieru posiada właściwą osłonę bezpieczeństwa. Istotny atut to automatyczny system pomagający dociskać papier. Niszczarki24.pl - tu na witrynie znajdziesz także znacznych rozmiarów niszczarki Kobra Cyclone. Można nimi ciąć na drobne części nawet butelki plastikowe. Posiadają wózek do transportu resztek.
  http://www.niszczarki24.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt