Spis treści

Usługi sprzątania

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej> • SolidPerson Kompleksowe usługi sprzątania

  SolidPerson Kompleksowe usługi sprzątania
  Porządek musi być ! Świadczymy kompleksowe usługi sprzątania dla firm i domów. Zakres czynności wykonywanych przez pracowników Naszej Firmy jest maksymalnie dostosowany do potrzeb klienta, ponieważ satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza. Gwarancja najniższych cen za najwyższą jakość usług.
  http://www.solidperson.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • wuko-mistral

  wuko-mistral
  Firama zajmująca się usługą kanalizacyjno sanitarną. Wykonująca usługi z zakresie czyszczenia kanalizacji, płukania kanalizacji, udrażniania kanalizacji, czyszczenia wypustów ulicznych, czyszczenia przekanalików, czyszczenia kanalizacji deszczowych, czyszczenia studni kanalizacyjnych, czyszczenia kratek ściekowych.
  http://www.wuko-mistral.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • CZYSZCZENIE DYWANÓW, WYKŁADZIN.

  CZYSZCZENIE DYWANÓW, WYKŁADZIN.
  Czyszczenie dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych, pranie tapicerki samochodowej, czyszczenie mebli skórzanych oraz mycie okien i elewacji, sprzątanie po remoncie jak również sprzątanie mieszkań i biur. Jesteśmy firmą realizującą zlecenia na terenie Gdańsk, Sopot, Gdynia, oraz na terenie wszystkich miejscowości w okolicach trójmiasta.
  http://www.dobrepranie.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Pranie dywanow i wykładzin, czyszczenie mebli tapicerowanych i samochodów w Krakowie

  Pranie dywanow i wykładzin, czyszczenie mebli tapicerowanych i samochodów w Krakowie
  Czyszczenie dywanów, mebli i tapicerek to Nasze hobby, wykonujemy usługi szybko, tanio i solidnie - mamy jedne z lepszych cen w Krakowie. Wszystkie prace wykonujemy wysoce wydajnym sprzętem i doskonałymi środkami chemicznymi firmy KARCHER, co pozwala nam maksymalne obniżyć koszty i czas wykonania usługi. Usunięcie brudu, który nagromadził się od nowości lub ostatniego czyszczenia nie stanowi dla takiego sprzętu żadnego problemu. A profesjonalna chemia doskonale w tym pomaga...
  http://pacos-clean.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • sprzątanie Lublin

  sprzątanie Lublin
  Idea Fresh to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca kompleksowe usługi utrzymania czystości. Kadra menadżerska naszej firmy posiada wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy pracując dla: generalnych wykonawców budowlanych, firm i instytucji, niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej.
  http://www.ideafresh.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt