Spis treści

Poligrafia

<wróć 0 1 2 3 4 dalej> • Artykuły poligraficzne

  Artykuły poligraficzne
  Huber Group jest jedną z najbardziej liczących się firm na rynku artykułów poligraficznych przeznaczonych dla drukarni. Produkuje najwyższej klasy farby drukarskie oraz inne artykuły poligraficzne na co dowodem mogą być coraz to większe zamówienia ze strony polskich Klientów. Farba drukarska firmy Huber od 1998 roku cieszy się dużą popularnością wśród największych drukarni w naszym kraju.
  http://www.mhp.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • tonery do drukarek Poznań

  tonery do drukarek Poznań
  Profesjonalna regeneracja tuszy i tonerów do drukarek atramentowych i laserowych. Zajmujemy się sprzedażą oryginalnych i zamienników do drukarek laserowych, atramentowych, igłowych i ksero. W naszym punkcie wydrukujesz zrobisz ksero, ulotki, pieczątki, wizytówki. Obsługujemy firmy i klientów indywidualnych.
  http://www.print-mania.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • DAN-MAR Wielkoformatowy druk artystyczny.

  DAN-MAR Wielkoformatowy druk artystyczny.
  DAN-MAR zajmuję się drukiem wielkoformatowym dla klientów indywidualnych i firm zajmujących się dekoracją wnętrz i stylizacją. Nasze prace równie dobrze nadają się do mieszkania jak i do biura, zakładu usługowego , restauracji czy hotelu. Wykonujemy reprodukcje dzieł sztuki, wydruki ze zdjęcia na płótnie i papierach fotograficznych w dużych formatach. Wszystkie prace wykonywane na płótnie są starannie naciągane na blejtram i na życzenie klienta dobieramy do nich ramy. Nasze prace poddawane są płynnej laminacji co sprawia,że kolory nabierają jeszcze żywszych odcieni a druk staje się odporny na warunki atmosferyczne: wodoodporni i odporny na blaknięcie pod wpływem promieni UV. Zapraszamy na naszą stronę internetową i oczywiście do współpracy
  http://www.danmardruk.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Viertualt

  Viertualt
  Oferujemy trwałą partnerską współpracę. Koordynujemy wszelkie środki marketingowe tworząc najwyższą jakość usług i materiałów. Nieustannie dostosowujemy się do wymagań. Obsługujemy klientów indywidualnych, małe, jaki i duże firmy. Jesteśmy pasjonatami profesjonalnego projektowania.
  http://www.virtualt.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt