Spis treści

Nieruchomości w poznaniu

<wróć 0 1 dalej> • nieruchomościom w Poznaniu

  nieruchomościom w Poznaniu
  Nieruchomość jako taka jest pojęciem szerokim i trudnym do zdefiniowania, stąd takie rozbieżności. Ponieważ w owych aktach definicję określają pewne kryteria które muszą być spełnione by mówić o takim lub innym rodzaju nieruchomości i owe kryteria nieco się zmieniają w zależności od tego do czego służy dana definicja. W polskim ustawodawstwie istnieję pojęcie nieruchomości budynkowej. Dotyczy ono pewnego stanu prawnego (a właściwie tytułu prawnego do gruntu), mianowicie prawa użytkowania wieczystego - prawo to jest prawem celowym, terminowym i odpłatnym i nie znajduję ono swego odpowiednika w ustawodawstwie krajów unii. Prawo użytkowania wieczystego dotyczy jedynie gruntu który jest przedmiotem własności
  http://www.handom.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Nowe mieszkania Poznań

  Nowe mieszkania Poznań
  Interesuje Cię małe mieszkanie, czy raczej preferujesz rozległy apartament. Chcesz ażeby Twoje dniazdko było w dzielnicy Grunwald. Marzysz o ślicznym jedno pokojowym mieszkanku. Kiedy w drodze macie dziecko koniecznie poszukujcie mieszkania w bloku w którym jest dźwig osobowy.
  http://www.nowemieszkaniapoznan.apartamenty.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Domy Poznań

  Domy Poznań
  Darmowy portal ogłoszeniowy, ogłoszenia w 48 językach z ponad 195 krajów...to wszystko znajdziesz na profesjonalnie przygotowanym portalu rew1.com. Szukając nieruchomości pod wynajem koniecznie odwiedź portal rew1.com. Znajdziesz tu bardzo atrakcyjne i aktualne ogłoszenia.
  http://rew1.com/pl/catalog/?qsearch-t_city=4340792
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Mieszkania Poznań

  Mieszkania Poznań
  Bogate doświadczenie naszych pracowników, zdobyte w trakcie realizacji inwestycji, pozwala nam zapewniać wysoką jakość wykonywania mieszkań.Mieszkania Poznań i okolice. Nickel Development sprawdź gdzie mieszkają Twoje marzenia. Jesteśmy obecni na polskim rynku deweloperskim od 1998 roku. Lata doświadczeń nauczyły nas, jak dbać o jakość naszej oferty, jak słuchać naszego Klienta, by słyszeć jego potrzeby i by wyprzedzać jego oczekiwania.
  http://www.nickel.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt