Spis treści

Porady prawne

<wróć 0 1 2 3 4 dalej> • Porady prawne Poznań

  Porady prawne Poznań
  Kancelaria Wielkopolskiej Grupy Prawniczej nie licząc pomocy prawnej prowadzi jeszcze szkolenia, które pomagają zrozumieć meandry prawa. Wielkopolska Grupa Prawnicza dysponuje wyszkoloną grupą prowadzącą kursy w przystępnej i ciekawej formie. Szkolenia są związane tematycznie z zakresem działalności Grupy, tj. z odzyskiwaniem należności, prawem handlowym i prawem pracy. Poza tym Wielkopolska Grupa Prawnicza prowadzi nieustanną obsługę prawna dla jednostek samorządu terytorialnego, przedsiębiorstw i organizacji pozarządowych, a także obsługę prawną projektów powiązanych z funduszami.
  http://www.wgpr.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Radca prawa

  Radca prawa
  Przedmiotem działalności Kancelarii Prawnej Skarbiec.Biz są usługi doradztwa prawnego, które w zależności od przedmiotu konkretnego zlecenia obejmować mogą: udzielanie porad i konsultacji prawnych, wydawanie opinii prawnych, zastępstwo prawne i procesowe.
  http://www.kancelaria.skarbiec.biz
  Zgłoś nie działający link/spam

 • obsługa prawna

  obsługa prawna
  Consulting360.pl to innowacyjny projekt obsługi prawnej firm polegający na abonamentowym wykupie usług prawnych. Celem projektu jest wspieranie przedsiębiorców poprzez poszukiwanie najbardziej optymalnych i kompleksowych rozwiązań biznesowych.Obsługa prawna dla naszych klientów jest realizowana przez kwalifikowany zespół w skład którego wchodzą radcy prawni i prawnicy posiadający bogate doświadczenie zdobywane podczas obsługi przedsiębiorstw.
  http://www.consulting360.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Unieważnienie małżeństwa

  Unieważnienie małżeństwa
  Skuteczne porady prawne przez internet. Masz pytanie lub problem z napisaniem pisma procesowego? Napisz do nas. Specjalizujemy się w tzw. rozwodach kościelnych czyli sprawach o stwierdzenie i unieważnienie małżeństwa. Odpowiedzi udzielamy do 24 h.
  http://www.pogorzelscy.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Porady prawne

  Porady prawne
  Strona radców prawnych proponujących porady internetowe oraz stacjonarnie, w biurze. Niskie ceny i wysoka klasa usług zaświadczona jest wieloma pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów, również zawartymi na stronie. Kilkaset sporządzonych pism to gwarancja doświadczenia.
  http://www.porady-prawne.waw.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt