Spis treści

Kancelaria prawna
 • Kancelaria prawna Lex-Tax

  Kancelaria prawna Lex-Tax
  Kancelaria prawna Lex-Tax świadczy usługi prawne we wszystkich dziedzinach związanych z działalnością gospodarczą, jesli chodzi o prawo spółek, prawo cywilne, prawo administracyjne i prawo pracy, a również doradztwo podatkowe czy windykacja należności. Nasze wiedzę praktyczną pozwala nam z powodzeniem reprezentować podmioty gospodarcze, a ponadto osobiste w postępowaniach przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, organami administracji państwowej i instytucjami, a też w postępowaniach mediacyjnych i negocjacjach. Adwokat, a oprócz tego radca prawny jest do Państwa dyspozycji- zapraszamy na www.lex-tax.com.pl.
  http://www.lex-tax.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Dobry prawnik Bydgoszcz

  Dobry prawnik Bydgoszcz
  Konsultacje prawne udzielane w czasie rozmowy z klientem. Zastępstwo procesowe i reprezentacja indywidualna przed sądem oraz organami administracyjnymi. Całościowa obsługa prawna przedsiębiorstw oraz innych podmiotów gospodarczych. Oferta dla podmiotów gospodarczych zawiera miedzy innymi kompleksową pomoc prawną lub doraźne konsultacje indywidualne w zakresie bieżącej działalności przedsiębiorstw, reprezentację przed sądem, opracowywanie umów i ich opiniowanie oraz analiza. Pomoc prawna na rzecz klientów indywidualnych zawiera porady prawne w formie konsultacji osobistych, opiniowania i analiz prawnych, uczestnictwo w negocjacjach.
  http://adwokatdomek.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kancelaria prawnicza Securus

  Kancelaria prawnicza Securus
  Zdecydowanie najlepszym wyjściem dla Ciebie w momencie, gdy musisz się sądzić z kimś o odszkodowanie bądź ominięcie jego wypłacenia na rzecz innej osoby bądź firmy będzie kancelaria odszkodowawcza Łódź. Kancelaria Securus to najlepsze miejsce, tworzone przez zawodowców oraz wybitnych fachowców w swej profesji. Czy wiesz, że każda kancelaria prawa gospodarczego stanowi dla małych czy też dużych przedsiębiorstw zdecydowanie najlepszą formę ochrony na wypadek problemów z dziedziny prawa? Taka kancelaria dzięki olbrzymiej wiedzy jest w stanie fachowo podpowiedzieć i wskazać kroki związane z ważnymi decyzjami bazującymi na tym prawie.
  http://www.kprs.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kancelaria Prawna Warszawa

  Kancelaria Prawna Warszawa
  Kancelaria Prawna Warszawa Artur Pieńkos pomaga firmom oraz Klientom indywidualnym z różnych dziedzin prawa jak np. prawo cywilne, karne, pracy itp. W ofercie naszej znajduje się też windykacja, pomagamy Klientom odzyskiwać należności. Wieloletnie doświadczenie pozwala na rzetelne zajęcie się każdym problemem. Zapraszamy Serdecznie.
  http://www.kancelariaprawna-arturpienkos.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Apteka Architektura Architektura ogrodu Muzyka bez opłat Podkłady muzyczne Poezja Grafika Gry Gry Losowe Online Lingwistyka List Motywacyjny Matematyka
pisanie prac inżynierskich. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie prac inżynierskich to błahostka.
Referat za Grosze. Referat za Grosze to strzał w dziesiątkę!

UrbiCMS 2007 - Kontakt