Spis treści

Kancelaria prawna
 • Kancelaria prawna Lex-Tax

  Kancelaria prawna Lex-Tax
  Kancelaria prawna Lex-Tax świadczy usługi prawne we wszystkich dziedzinach związanych z działalnością gospodarczą, jesli chodzi o prawo spółek, prawo cywilne, prawo administracyjne i prawo pracy, a również doradztwo podatkowe czy windykacja należności. Nasze wiedzę praktyczną pozwala nam z powodzeniem reprezentować podmioty gospodarcze, a ponadto osobiste w postępowaniach przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, organami administracji państwowej i instytucjami, a też w postępowaniach mediacyjnych i negocjacjach. Adwokat, a oprócz tego radca prawny jest do Państwa dyspozycji- zapraszamy na www.lex-tax.com.pl.
  http://www.lex-tax.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Dobry prawnik Bydgoszcz

  Dobry prawnik Bydgoszcz
  Konsultacje prawne udzielane w czasie rozmowy z klientem. Zastępstwo procesowe i reprezentacja indywidualna przed sądem oraz organami administracyjnymi. Całościowa obsługa prawna przedsiębiorstw oraz innych podmiotów gospodarczych. Oferta dla podmiotów gospodarczych zawiera miedzy innymi kompleksową pomoc prawną lub doraźne konsultacje indywidualne w zakresie bieżącej działalności przedsiębiorstw, reprezentację przed sądem, opracowywanie umów i ich opiniowanie oraz analiza. Pomoc prawna na rzecz klientów indywidualnych zawiera porady prawne w formie konsultacji osobistych, opiniowania i analiz prawnych, uczestnictwo w negocjacjach.
  http://adwokatdomek.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kancelaria prawnicza Securus

  Kancelaria prawnicza Securus
  Zdecydowanie najlepszym wyjściem dla Ciebie w momencie, gdy musisz się sądzić z kimś o odszkodowanie bądź ominięcie jego wypłacenia na rzecz innej osoby bądź firmy będzie kancelaria odszkodowawcza Łódź. Kancelaria Securus to najlepsze miejsce, tworzone przez zawodowców oraz wybitnych fachowców w swej profesji. Czy wiesz, że każda kancelaria prawa gospodarczego stanowi dla małych czy też dużych przedsiębiorstw zdecydowanie najlepszą formę ochrony na wypadek problemów z dziedziny prawa? Taka kancelaria dzięki olbrzymiej wiedzy jest w stanie fachowo podpowiedzieć i wskazać kroki związane z ważnymi decyzjami bazującymi na tym prawie.
  http://www.kprs.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kancelaria Prawna Warszawa

  Kancelaria Prawna Warszawa
  Kancelaria Prawna Warszawa Artur Pieńkos pomaga firmom oraz Klientom indywidualnym z różnych dziedzin prawa jak np. prawo cywilne, karne, pracy itp. W ofercie naszej znajduje się też windykacja, pomagamy Klientom odzyskiwać należności. Wieloletnie doświadczenie pozwala na rzetelne zajęcie się każdym problemem. Zapraszamy Serdecznie.
  http://www.kancelariaprawna-arturpienkos.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Biuro rachunkowe gliwice Biznes w Unii Bramy Akcesoria biurowe Akcesoria i środki do pielęgnacji obuwia i skór Akcesoria meblowe Inne Literatura Malarstwo
Kancelaria Pabianice - http://www.kancelariabartuzel.pl. Najlepszą pomoc prawną oferuje Kancelaria Pabianice - http://www.kancelariabartuzel.pl .
maszyny czyszczące. Profesjonalnie maszyny czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.

UrbiCMS 2007 - Kontakt