Spis treści

Kancelaria prawna
 • Roszczenia odszkodowawcze - kancelaria adwokacka

  Roszczenia odszkodowawcze - kancelaria adwokacka
  Prawnik Katarzyna Gałecka - Nerek zajmuje się w szczególności: udzielaniem porad prawnych, interpretacją przepisów prawnych, sporządzaniem pism procesowych, reprezentacją przed Sądami oraz innymi instytucjami oraz kompleksową obsługą prawną firm. Kancelaria adwokacka świadczy usługi prawnicze w okręgu Łódzkim (Rawa Maz., Biała, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Łódź) Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu takich spraw. Prowadzimy także sprawy rozwodowe, podział majątku, wszelkie sprawy związane z roszczeniami a także trudne sprawy karne. Adwokat zajmuje się także odzyskiwaniem odszkodowań za wypadki komunikacyjne oraz inne. Uzyskujemy najwyższe odszkodowania od ubezpieczycieli.
  http://facebook.com/kancelaria.odszkodowania
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kancelaria adwokacka Bydgoszcz

  Kancelaria adwokacka Bydgoszcz
  Poradą w wielu dziedzinach prawa służy Edward Miśkiewicz – rzetelny prawnik. Bydgoszcz stanowi główny teren działalności kancelarii Trust. Mnóstwo klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych ceni kadrę Trust za poważne podejście do klienta oraz perfekcjonizm usług (lista tych przedsiębiorstw jest na witrynie). Jeśli idzie o takie kwestie, jak choćby windykacja, Bydgoszcz może się poszczycić ekspertami w tych specjalnościach. Są to złożone sprawy, w których miast działać na własną rękę, warto zaangażować kancelarie adwokackie. Bydgoszcz, ul. Śniadeckich 4/3, kom 792 103 785, fax 52 346 21 28.
  http://www.trust.bydgoszcz.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kancelaria prawna Wrocław

  Kancelaria prawna Wrocław
  Kancelaria Modus to kancelaria prawna we Wrocławiu. Umawiają się tutaj na spotkania zainteresowani, którzy chcą z korzyścią dla siebie przeprowadzić rozwód Wrocław posiada powody do satysfakcji, bowiem profesjonaliści z Modusa doskonale orientują się w prawie gospodarczym i gwarantują doraźną obsługę prawną jednostek gospodarczych. Spraw związanych z ochroną praw autorskich mogą dotyczyć udzielane porady prawne Wrocław ma zapewniony pełen profesjonalizm. Dokładna znajomość prawa farmaceutycznego umożliwia właściwy nadzór nad umowami odnoszącymi się do badań klinicznych.
  http://www.modus-kancelaria.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kraków - pomoc prawnika

  Kraków - pomoc prawnika
  W aktywności zawodowej jaką jest obsługa prawna szczególnie ważne jest doświadczenie, a także styczność z różnorodnego rodzaju kłopotami prawnymi. Wojciech Harpula Kancelaria Prawna Kraków poszczycić się ma sposobność dużą ilością zadowolonych kontrahentów, dla których przeprowadzała doradztwo prawne Kraków, jak też inne miasta w Polsce oraz z zagranicy, to miejsca z których Ci klienci pochodzą. Z ich przykładami, zaznajomić się można za pośrednictwem niniejszej witryny www. Tam też przedstawiany jest zakres usług, które Wojciech Harpula Prawnik Kraków oferuje.
  http://www.harpula.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cukier Czasopisma Deweloper Architektura wnętrz Archiwizacja Armatura instalacyjna Projektant wnętrz Rysunki Sklep muzyczny
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.
pisanie pracy licencjackiej. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie pracy licencjackiej to błahostka.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt