Spis treści

Kancelaria prawna
 • Kancelaria adwokacka

  Kancelaria adwokacka
  Oferta Kancelarii jest skierowana zarówno do osób indywidualnych, jak i do klientów biznesowych.Nasi prawnicy mają duże doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa pracy. Oferujemy pomoc prawną m.in. w sprawach o przywrócenie do pracy, o naprawienie szkody za niesłuszne wypowiedzenie, o nadgodziny, o sprostowanie świadectwa pracy. Znacząca część procesów dotyczy tematów z szeroko rozumianego prawa cywilnego, do których należą m.in. sprawy o władzę rodzicielską, ustalenie kontaktów z dzieckiem, alimenty, rozwód, separację, podział majątku wspólnego, stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek, zapłatę z tytułu niewykonania umów, odszkodowania, ochronę dóbr prywatnych.
  http://www.nmkancelaria.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • adwokat rodzinny warszawa

  adwokat rodzinny warszawa
  Z upływem czasu popularność usług prawnych się zwiększa oraz ich ceny stają się bardziej przystępne dla kieszeni przeciętnego Polaka. Nie możemy zapominać, że samemu nieraz ciężko się połapać w wielu paragrafach prawa. A skorzystanie z tego rodzaju usług może nam zapewnić, że zostaniemy sprawiedliwie potraktowani i otrzymamy to co nam się faktycznie należy. Firmą, którą mogę Państwu zarekomendować jest Kancelaria Adwokacka Iwona Zubrzycka-Zięba funkcjonująca na terenie naszej stolicy. Możemy mieć pewność, że zostaniemy tam szybko i miło obsłużeni, a przy okazji otrzymamy fachową pomoc w zakresie prawa. Zapraszamy.
  http://www.izkancelaria.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • KBG-Adwokaci.pl - Kancelaria Prawna w Warszawie

  KBG-Adwokaci.pl - Kancelaria Prawna w Warszawie
  Profesjonalne porady prawne to ważna pomoc dla każdej osoby działającej w biznesie. Adwokaci zatrudnieni w kancelarii KBG w Warszawie chętnie pomagają także osobom prywatnym, których dotyczy prawo rodzinne albo prawo spadkowe. W obrębie naszej oferty mieści się też prawo pracy i gospodarcze. Solidny prawnik przyda się też w razie sporów z pracodawcą czy też problemów z windykacją długów. Aktualnie nasza kancelaria prawna udziela wsparcia także w innych sprawach jakie obejmuje prawo karne. Pomagamy też w postępowaniach mediacyjnych i udzielamy porady drogą elektroniczną.
  http://kbg-adwokaci.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kancelaria Radców Prawnych "Statima"

  Kancelaria Radców Prawnych "Statima"
  Kancelaria Radców Prawnych ?Statima? M. Rogowski, Ł. Sajdak Sp. k. to firma świadcząca usługi z zakresu prawa takie jak: obsługa prawna, zastępstwo procesowe, rozwody, powództwa o rozwód, spadki itp. Naszą Kancelarię cechuje szybkość działania, która wypływa z doskonałego merytorycznego przygotowania oraz przekonania, że to co robimy jest słuszne. Klienci, którzy nam zaufają mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ jesteśmy z nimi z stałym kontakcie, przekazując najnowsze informacje o postępach w powierzonych nam sprawach.
  http://www.kancelariastatima.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Biuro rachunkowe gliwice Biznes w Unii Bramy Akcesoria biurowe Akcesoria i środki do pielęgnacji obuwia i skór Akcesoria meblowe Inne Literatura Malarstwo
pisanie prac mgr. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie prac mgr to błahostka.
pompy ciepła Łódź. Wymień stary piec gazowy lub węglowy na pompy ciepła Łódź . Nie pożałujesz, a inwestycja zwróci się szybciej niż myślisz.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt