Spis treści

Kancelaria prawna
 • Kancelaria adwokacka

  Kancelaria adwokacka
  Oferta Kancelarii jest skierowana zarówno do osób indywidualnych, jak i do klientów biznesowych.Nasi prawnicy mają duże doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa pracy. Oferujemy pomoc prawną m.in. w sprawach o przywrócenie do pracy, o naprawienie szkody za niesłuszne wypowiedzenie, o nadgodziny, o sprostowanie świadectwa pracy. Znacząca część procesów dotyczy tematów z szeroko rozumianego prawa cywilnego, do których należą m.in. sprawy o władzę rodzicielską, ustalenie kontaktów z dzieckiem, alimenty, rozwód, separację, podział majątku wspólnego, stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek, zapłatę z tytułu niewykonania umów, odszkodowania, ochronę dóbr prywatnych.
  http://www.nmkancelaria.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • adwokat rodzinny warszawa

  adwokat rodzinny warszawa
  Z upływem czasu popularność usług prawnych się zwiększa oraz ich ceny stają się bardziej przystępne dla kieszeni przeciętnego Polaka. Nie możemy zapominać, że samemu nieraz ciężko się połapać w wielu paragrafach prawa. A skorzystanie z tego rodzaju usług może nam zapewnić, że zostaniemy sprawiedliwie potraktowani i otrzymamy to co nam się faktycznie należy. Firmą, którą mogę Państwu zarekomendować jest Kancelaria Adwokacka Iwona Zubrzycka-Zięba funkcjonująca na terenie naszej stolicy. Możemy mieć pewność, że zostaniemy tam szybko i miło obsłużeni, a przy okazji otrzymamy fachową pomoc w zakresie prawa. Zapraszamy.
  http://www.izkancelaria.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • KBG-Adwokaci.pl - Kancelaria Prawna w Warszawie

  KBG-Adwokaci.pl - Kancelaria Prawna w Warszawie
  Profesjonalne porady prawne to ważna pomoc dla każdej osoby działającej w biznesie. Adwokaci zatrudnieni w kancelarii KBG w Warszawie chętnie pomagają także osobom prywatnym, których dotyczy prawo rodzinne albo prawo spadkowe. W obrębie naszej oferty mieści się też prawo pracy i gospodarcze. Solidny prawnik przyda się też w razie sporów z pracodawcą czy też problemów z windykacją długów. Aktualnie nasza kancelaria prawna udziela wsparcia także w innych sprawach jakie obejmuje prawo karne. Pomagamy też w postępowaniach mediacyjnych i udzielamy porady drogą elektroniczną.
  http://kbg-adwokaci.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kancelaria Radców Prawnych "Statima"

  Kancelaria Radców Prawnych "Statima"
  Kancelaria Radców Prawnych ?Statima? M. Rogowski, Ł. Sajdak Sp. k. to firma świadcząca usługi z zakresu prawa takie jak: obsługa prawna, zastępstwo procesowe, rozwody, powództwa o rozwód, spadki itp. Naszą Kancelarię cechuje szybkość działania, która wypływa z doskonałego merytorycznego przygotowania oraz przekonania, że to co robimy jest słuszne. Klienci, którzy nam zaufają mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ jesteśmy z nimi z stałym kontakcie, przekazując najnowsze informacje o postępach w powierzonych nam sprawach.
  http://www.kancelariastatima.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cukier Czasopisma Deweloper Architektura wnętrz Archiwizacja Armatura instalacyjna Projektant wnętrz Rysunki Sklep muzyczny
chatterbot. Strona poświęcona wirtualnym asystentom, chatterbot , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia.
Pisanie programów. Profesjonalne pisanie programów, dla firm i dla klientów indywidualnych Pisanie programów .

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt