Spis treści

Kancelaria prawna
 • adwokat szczecin

  adwokat szczecin
  Pilnie potrzebujesz porady prawnej? Znalazłeś w skrzynce na listy wezwanie do Sądu a może sam chcesz pozwać kogoś do Sądu? Zapraszamy do kancelarii adwokackiej Marty Madej w Szczecinie, gdzie otrzymasz fachową porade prawną z wielu dziedzin prawa.
  http://www.adwokat-madej.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Adwokat, Kancelaria Adwokacka Synowiec, Łopatowski, Sobusiak, Wierchowicz w Gorzowie Wlkp.

  Adwokat, Kancelaria Adwokacka Synowiec, Łopatowski, Sobusiak, Wierchowicz w Gorzowie Wlkp.
  Kancelaria Adwokacka Synowiec, Łopatowski, Sobusiak, Wierchowicz nastawiona jest głównie na obsługę spraw karnych, karnoskarbowych, karnopodatkowych. Z sukcesami prowadzi szereg spraw rozwodowych, odszkodowań komunikacyjnych i zdrowotnych. Reprezentujemy klientów także w sporach z organami władzy publicznej. Kancelaria reprezentuje interesy naszych Klientów zarówno w kraju, jak i poza granicami. Współpracujemy z dużą niemiecką spółką adwokacką. Współpracujemy ze specjalistami w różnych dziedzinach prawa, a w tym prawa podatkowego.
  http://www.adwokaci.blink.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kancelaria radcy prawnego Kraków

  Kancelaria radcy prawnego Kraków
  Kancelaria radcy prawnego Krzysztofa Kohuta, to miejsce w którym przeprowadzisz większość spraw prawnych. Kancelaria prawna Kohut, zajmuje się przede wszystkim w prowadzeniu spraw podmiotów gospodarczych dla przykładu fuzje firm, przekształcenia spółek lub audyty prawne. Prawnik Krzysztof Kohut zajmuje się również windykacją należności bądź reprezentowaniem klienta przed sądem. Obsługa prawna firm to nie jedyny obszar w którym działa ta kancelaria radcy prawnego. Prawnik Kraków oferuje również ogólno rozumiane doradztwo prawne za sprawą którego będą Państwo w stanie upewnić się co do postępowania prawnego.
  http://www.kohut.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Adwokat Kraków

  Adwokat Kraków
  W pracy w firmach prawniczych istotnym walorem takiej osoby jak adwokat Kraków jest czasowość, lojalność firmie i stosowne efekty w nauce w trakcie studiów i w toku wypełniania aplikacji adwokackiej. Dodatkowo, adwokat Kraków to człowiek, jaki posiada geniusz krasomówczy i zdoła w razie konieczności zrobić użytek z należytych wyrażeń. Adwokat Kraków może procedować swój fach pojedynczo bądź w placówkach adwokackich. Adwokat Kraków winien być człowiekiem mężnym, nie posiadać tremy i nie czuć zdenerwowania w ciągu przemówień publicznych.
  http://www.lackowska.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Biuro rachunkowe gliwice Biznes w Unii Bramy Akcesoria biurowe Akcesoria i środki do pielęgnacji obuwia i skór Akcesoria meblowe Inne Literatura Malarstwo
Praca Magisterska Pisanie. Praca Magisterska Pisanie to oferta dla Ciebie.
praca doktorska. Szukasz pomocy? praca doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Nasi partnerzy
konferencje Łódź
UrbiCMS 2007 - Kontakt