Spis treści

Biżuteria
 • Michelson.pl - Brylanty - sposób na klasyczne zaręczyny

  Michelson.pl - Brylanty - sposób na klasyczne zaręczyny
  Każdemu mężczyźnie zależy, żeby wybrany przez niego pierścionek odpowiadał preferencjom wybranki i by nosiła go z uśmiechem. Aby upewnić się, że spodoba się przyszłej narzeczonej, warto zwrócić uwagę na pewne cechy biżuterii. Przede wszystkim należy przyjrzeć się ozdobom, które nosi, zwłaszcza pierścionkom. Niektóre kobiety lubią skromną biżuterię, inne wręcz przeciwnie. Warto poprosić o poradę jej siostrę lub mamę. Większym wyzwaniem jest zdobycie informacji o rozmiarze palca przyszłej narzeczonej. Najłatwiej jest zapytać o to osobę, od której otrzymała już taki prezent, np. jej rodziców. Złoty pierścionek zaręczynowy z brylantem jest klasyką znaną z amerykańskich filmów.
  http://michelson.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Wszystko na temat złomu

  Wszystko na temat złomu
  Strona internetowa o polecanych skupach złomu. Sprawdź, jakie ceny obecnie obowiązuje w handlu złomem, który skup przyjmie Twoje przedmioty, a z którym możesz handlować nie wychodząc z domu.
  http://www.zlom.pierogarnia.rzeszow.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Portal biĹźuteria

  Portal biĹźuteria
  Proponujemy Tobie nasz nieznany fascynujący blog o modzie biżuteryjnej. Nasz blog jest zarządzany przez zasłużonych fachowców w tej dziedzinie. Nie odkryjesz na różnych witrynach internetowych takiej dozy informacji jaką wydobędziesz u nas. Techniczna dorada to nasz główny walor. Za naszym pośrednictwem dowiesz się o: klipasach, naszyjnikach, zaręczynowych pierścionkach, perłach, wspaniałych projektantach, zegarach, dobrych firmach jubilerskich i o przeróżnych wnikliwych tematach. Nasz wyjątkowy serwis świadczy fundamentalną jak i zawodową wiedzę o błyskotkach, toteż jeśli potrzebujesz zasięgnąć wytrawnej wskazówki, jak najrychlej odwiedź - http://bizuteria.berd.pl.
  http://bizuteria.berd.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Balais - sklep jubilerski

  Balais - sklep jubilerski
  Sklep jubilerski Balais istnieje na rynku od 2005 roku. Posiadamy szeroki asortyment biżuterii najlepszej jakości. Prowadzimy również sprzedaż hurtową dla sklepów jubilerskich na na terenie kraju. Naszym priorytetem jest popularyzowanie rodzimych producentów biżuterii. W naszej ofecie posiadamy też towary importowane z Tajlandii i Włoch. Wszystkie towary widoczne w sklepie posiadamy w stanie magazynowym. W w naszym sklepie mogą Państwo znaleźć między innymi: pierścionki, naszyjniki, kolczyki, czy bransoletki. Osoby zainteresowane odsyłamy.
  http://jubiler-balais.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt