Spis treści

Biżuteria




 • wisiorek srebrny

  wisiorek srebrny
  Dobrze dobrana biżuteria jest cechą charakterystyczną dla eleganckich osób. Dlatego bestsilver.pl stara się swoje kolekcje tworzyć zgodnie z obowiązującymi trendami jednak w sposób delikatny i wyważony. Przeglądając nasze aukcje z pewnością znajdziecie Państwo coś interesującego, co oczaruje Was od pierwszego zobaczenia.
  http://www.bestsilver.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Seiko

  Seiko
  Czym jest Seiko? To japońska, wielomilionowa korporacja o zasięgu międzynarodowym. Z czego słynie Seiko? Na pewno z produkcji nowoczesnych zegarków, które mniemam, iż są jednymi z najmocniejszych zegarków na calym świecie. Istny majstersztyk wśród ogółu czasomierzy. Dzięki temu, że Seiko produkuje zegarki, dziś na świecie mamy zupełnie innowacyjnych mechanizmów kinetycznych, które są bardzo ekologicznymi dziełami. Wykorzystują one światło sztuczne i przetwarzają je na energię kinetyczną z energii elektrycznej. Dzięki temu bateria w Twoim zegarku Seiko Kinetic nigdy nie ulegnie rozładowaniu. Zawsze będzie działać idealnie.
  http://www.brylant.net/zegarki-seiko-c-4_331.html
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Zegarki Certina

  Zegarki Certina
  Rok 1888 dostarczył nam zupełnie nową erę na rynku zegarmistrzowskim. W Szwajcarii powstała firma Certina. Jest to niezwykły producent zegarków. Co nowego daje nam Certina - na pewno nowoczesny system uszczelniania zegarków DS (Double Security). System ten to nic innego, jak kilka dodatkowych uszczelek ukrytych w kopercie i przy pokrętle. Dzięki temu nasz zegarek zachowa najwyższy poziom wodoszczelności. Nie straszna nam będzie para czy całkowite zalanie wodą. Co więcej, zegarek zachowa szczelność, nawet gdy koronka będzie odciągnięta od zegarka. Zabieg uszczelniania wydaje się być bardzo oczywisty, ale jest niezwykle trudny do stworzenia i wprowadzenia do produkcji niewielkich urządzeń, jakimi są zegarki.
  http://www.zegarek.net/zegarki/certina/index.html
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Maramba

  Maramba
  Zalotna, romantyczna, zdecydowana. Kobieta jest jak kolorowy kalejdoskop - codziennie zachwyca świat czym innym. Wiemy, jak podkreślić jej piękno i osobowość, dlatego stworzyliśmy markę MARAMBA. To biżuteria na każdy dzień, każdą okazję, każdy styl. Dla kobiety, która codziennie chce być niezwykła. Dobrze wiemy, czego pragną kobiety, bo od 13 lat dbamy o ich wygląd, śledząc najmodniejsze trendy. MARAMBA powstaje z wyjątkowych materiałów - wykorzystujemy rodowany i złocony metal bez niklu, szkło, półszlachetne kamienie i kolorową emalię. Nasze propozycje zachwycą i aktywną bizneswoman, i femme fatale, i romantyczną kolekcjonerkę niezwykłych chwil. Chcemy, by zbierała je razem z nami!
  http://maramba.pl
  Zgłoś nie działający link/spam




Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Tatuaż Teatr Vintage Hosting Kartki z życzeniami Kasy fiskalne Nauki przedmałżeńskie Pisanie prac Pomoce naukowe Hokej Hostele Hotele
Prace Licencjackie Napisane za Grosze. Prace Licencjackie Napisane za Grosze to oferta dla Ciebie.
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt