Spis treści

Sala konferencyjna
 • Sala konferencyjna w ICES

  Sala konferencyjna w ICES
  Firma prowadzi szkolenia i kursy w zakresie komunikacji w biznesie oraz w sektorze społecznym. Oferowane przez firmę warsztaty skierowane są zarówno do firm, jak i do osób prywatnych pragnących podnieść swoje umiejętności komunikacyjne oraz zgłębić sztukę negocjacji. Ponadto ICES dysponuje elegancką i komfortową salą konferencyjną umożliwiającą organizację prestiżowych konferencji, wystawnych bankietów oraz seminariów.
  http://www.ices.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Konferencje Warszawa

  Konferencje Warszawa
  Po zaaranżowanej konferencji warto jest odwiedzać Zamek królewski. Zachwycającym miejscem na zaaranżowanie znamienitej szkolenia w Warszawie jest Hotel Bristol. Zorganizowanie solidnej konferencji biznesowej w Warszawie nie jest kwestią dosyć tanią. Stolica jest klasycznym centrum biznesowym.
  http://www.konferencjewarszawa.com/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Konferencje Kraków

  Konferencje Kraków
  Jeśli szukasz ośrodka na zorganizowanie konferencji biznesowej w Krakowie koniecznie wstąp na nasz portal. Wieliczka to piękny ośrodek starodawny, lecz też sławne miejsce na stworzenie konferencji branżowej. Sale szkoleniowe w krakowskich obiektach są bardzo nowoczesne. Myślisz o zaaranżowaniu spotkania księgowego w Wieliczce wejdź na nasz serwis internetowy o tematyce konferencji.
  http://www.konferencjekrakow.com/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Konferencje ekonomiczne

  Konferencje ekonomiczne
  Dobry ekonomista potrafi odpowiednio inwestować pieniądze. Ekonomia jest bardzo ważną sferą nauki. U nas odnajdziesz fajne miejsca na rady oraz konferencje. Ekonomista musi być na bieżąco w swej dyscyplinie.
  http://www.konferencjeekonomiczne.org/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Imprezy i rozrywka

  Imprezy i rozrywka
  Na naszym blogu mamy zaszczyt przedstawić możliwości organizacji konferencji i imprez firmowych, sprawdzone miejsca, pomysły na organizację. Podpowiadamy, jaki lokal wybrać, gdzie zaopatrywać się w catering. Znajdziecie tu wiele porad na temat tego typu imprez. Nieobce są nam różne trendy, zatem spotkacie na blogu dużą różnorodność.
  http://www.imprezy.platyna4u.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt