Spis treści

Stomatologia

<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej> • Gabinet stomatologiczny w Bydgoszczy - Gabinet Klimkiewicz

  Gabinet stomatologiczny w Bydgoszczy - Gabinet Klimkiewicz
  Strona prywatnego gabinetu stomatologicznego prowadzonego przez Zofię Kużdża-Klimkiewicz, specjalistę z chirurgii stomatologicznej. W ofercie: wybielanie kilkoma sposobami, plomby z efektem kameleona, czyszczenie zębów z osadu specjalnym aparatem, odbudowa złamanych zębów włóknem szklanym lub wkładami, zabiegi chirurgiczne, usuwanie kamienia nazębnego ultradźwiękami. Ponieważ moim największym priorytetem jest jakość świadczonych usług oraz komfort pacjenta, w moim gabinecie korzystam ze wszystkich udoskonaleń technicznych i nowości w stomatologii. Umiejętności te nabywam na szkoleniach. Pracuję w oparciu o najlepsze wzorce światowej stomatologii zarówno jeśli chodzi o procedury, materiały jak i sprzęt.
  http://www.klimkiewicz.net.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Artodonto - Ortodoncja Warszawa

  Artodonto - Ortodoncja Warszawa
  Dentysta to miejsce, które warto odwiedzać w miarę regularnie, pod warunkiem, że myśli się o zdrowych zębach, przy których nie będziemy krępować się uśmiechając. Niezależnie od tego, czy umawiamy się na borowanie czy może wybielenie zębów należałoby mieć znającego się na rzeczy doktora, który zadba o nasze zęby. Pożądane byłoby dzisiaj pomyśleć o sobie - w końcu zęby są na całe życie.
  http://www.artodonto.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Implanty Lublin

  Implanty Lublin
  Implanty Lublin to jedna z propozycji, wliczająca się w szeroki obszar usług gabinetu dentystycznego Lardent. Na witrynie internetowej odnajdziemy różne wiadomości odnośnie kompleksowych zabiegów stomatologicznych. Szczegóły na stronie www.
  http://www.lardent.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Stomatologia estetyczna Warszawa

  Stomatologia estetyczna Warszawa
  Serwis www.stomatologiaestetyczna.medserwis.pl posiada działy przeznaczone zarówno dla laików jak i profesjonalistów. Wysoka jakość informacji to był nasz cel nadrzędny przy tworzeniu tego serwisu. Jeśli znajdziesz tu to czego szukałeś poleć nas znajomym.
  http://www.stomatologiaestetyczna.medserwis.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Business in Europe Cięcie granitu Coaching Anteny Nowy Sącz Aparaty słuchowe Apteka Muzea i galerie Muzyka Muzyka bez opłat
Wycena diamentów. Najlepsza lokata to inwestycja w Wycena diamentów i diamenty - zainwestuj bezpiecznie swoje pieniądze!
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? Odwiedź naszą stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt