Spis treści

Stomatologia

<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej> • Gabinet stomatologiczny w Bydgoszczy - Gabinet Klimkiewicz

  Gabinet stomatologiczny w Bydgoszczy - Gabinet Klimkiewicz
  Strona prywatnego gabinetu stomatologicznego prowadzonego przez Zofię Kużdża-Klimkiewicz, specjalistę z chirurgii stomatologicznej. W ofercie: wybielanie kilkoma sposobami, plomby z efektem kameleona, czyszczenie zębów z osadu specjalnym aparatem, odbudowa złamanych zębów włóknem szklanym lub wkładami, zabiegi chirurgiczne, usuwanie kamienia nazębnego ultradźwiękami. Ponieważ moim największym priorytetem jest jakość świadczonych usług oraz komfort pacjenta, w moim gabinecie korzystam ze wszystkich udoskonaleń technicznych i nowości w stomatologii. Umiejętności te nabywam na szkoleniach. Pracuję w oparciu o najlepsze wzorce światowej stomatologii zarówno jeśli chodzi o procedury, materiały jak i sprzęt.
  http://www.klimkiewicz.net.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Artodonto - Ortodoncja Warszawa

  Artodonto - Ortodoncja Warszawa
  Dentysta to miejsce, które warto odwiedzać w miarę regularnie, pod warunkiem, że myśli się o zdrowych zębach, przy których nie będziemy krępować się uśmiechając. Niezależnie od tego, czy umawiamy się na borowanie czy może wybielenie zębów należałoby mieć znającego się na rzeczy doktora, który zadba o nasze zęby. Pożądane byłoby dzisiaj pomyśleć o sobie - w końcu zęby są na całe życie.
  http://www.artodonto.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Implanty Lublin

  Implanty Lublin
  Implanty Lublin to jedna z propozycji, wliczająca się w szeroki obszar usług gabinetu dentystycznego Lardent. Na witrynie internetowej odnajdziemy różne wiadomości odnośnie kompleksowych zabiegów stomatologicznych. Szczegóły na stronie www.
  http://www.lardent.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Stomatologia estetyczna Warszawa

  Stomatologia estetyczna Warszawa
  Serwis www.stomatologiaestetyczna.medserwis.pl posiada działy przeznaczone zarówno dla laików jak i profesjonalistów. Wysoka jakość informacji to był nasz cel nadrzędny przy tworzeniu tego serwisu. Jeśli znajdziesz tu to czego szukałeś poleć nas znajomym.
  http://www.stomatologiaestetyczna.medserwis.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cukier Czasopisma Deweloper Architektura wnętrz Archiwizacja Armatura instalacyjna Projektant wnętrz Rysunki Sklep muzyczny
Praca Licencjacka Pisanie. Praca Licencjacka Pisanie to oferta dla Ciebie.
praca licencjacka po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca licencjacka po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt