Spis treści

Hotele

<wróć 0 1 dalej> • hotel Kraków

  hotel Kraków
  Hotel Platinium ** znajduje się w zacisznej części Krakowa, oddalonej od centrum miasta o 6 km., gdzie można dotrzeć zaledwie w 15-20 minut środkami komunikacji miejskiej. Wokół hotelu znajduje się letni ogródek z placem zabaw dla dzieci oraz parking.
  http://www.hotel-platinium.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Capital Towers - centrum biurowo-handlowe

  Capital Towers - centrum biurowo-handlowe
  Capital Towers to największe w Polsce południowo - wschodniej centrum biurowo-handlowe. Captial Towers posiada aż 95 000 m2 powierzchni całkowitej. Część biurowo-handlowa zajmuje 65 000 m2, a apartamentowi 30 000 m2 co daje możliwość pomieszczenia 300 apartamentowców.
  http://www.capital-towers.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Karpacz

  Karpacz
  Karpacz to malownicze miasto położone w górnej partii Karkonoszy na południowym zachodzie Polski. Znajduje się tutaj wiele obiektów rekreacyjnych, a także hoteli, dyskotek i restauracji. Miasto posiada bardzo dobrze rozbudowaną bazę sportową, dużą halę widowiskową do rozgrywania różnego rodzaju zawodów sportowych, wyciągi i szlaki narciarskie to tylko nieliczne atuty miasta od strony sportowej. Karpacz to przede wszystkim również miasto turystyczne. W samym środku Karpacza znajduje się kompleks wypoczynkowo-rozrywkowy o nazwie Centrum Karpacza.
  http://www.centrumkarpacza.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Eksluzywny hotel

  Eksluzywny hotel
  Pałac Kotulińskich to przepiękny, odrestaurowany, ekskluzywny hotel, położony w Czechowicach-Dziedzicach. Przyszłościowy hotel powstały w unikalnym zabytku jest doskonałą propozycją dla najbardziej wymagających klientów. W pałacu funkcjonują dwie restauracje z odmiennym menu, pięć sal bankietowych dla mniej więcej 200 gości oraz pięć sal konferencyjnych, a też dwie sauny oraz dodatkowo sposobność skorzystania z koloroterapii. W parku znajdują się okazałe drzewostany, a od frontu pałacu zabytkowe lipy drobnolistne. Konferencja, przyjęcie biznesowe, bankiet, wesele, impreza integracyjna- to wyłącznie niewielka część możliwości, jakie oferuje Pałac Kotulińskich. Zapraszamy na stronę.
  http://www.palackotulinskich.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Apteka Architektura Architektura ogrodu Muzyka bez opłat Podkłady muzyczne Poezja Grafika Gry Gry Losowe Online Lingwistyka List Motywacyjny Matematyka
http://diamond-expert.eu/. Szukasz dobrej inwestycji? Pomyśl o lokacie w złoto i diamenty. Więcej info znajdziesz na stronie http://diamond-expert.eu/ .
olszanska.pl. Pracownia olszanska.pl oferuje piękną i niepowtarzalną biżuterię artystyczną. Zapraszamy do zapoznania się z pracami.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt