Spis treści

Psychiatra łódź
 • Psychiatra - S.Krogulski

  Psychiatra - S.Krogulski
  Strona prywatnego gabinetu psychiatrycznego dr Sławomira Krogulskiego, specjalisty II stopnia, absolwenta Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego. Znajdziesz na niej aktualne informacje na temat: psychiatrii, menopauzy, lęków i szczegóły dotyczące działalności gabinetu.
  http://www.psychiatra-krogulski.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Dr N. Med. Jakub Kaźmierski - Lekarz Psychiatra w Łodzi

  Dr N. Med. Jakub Kaźmierski - Lekarz Psychiatra w Łodzi
  Gabinet psychiatryczny Łódź oferuje specjalistyczną praktykę lekarską i realizuje leczenie pacjentów, którzy mają trudności ze zdrowiem psychicznym. Lekarz psychiatra ma długoletnie doświadczenie w pracy zawodowej na oddziałach psychiatrycznych, jest również asystentem w Klinice Psychiatrii Zaburzeń Psychotycznych. Psychiatra na co dzień leczy pacjentów, borykających się z długotrwałymi depresjami i nerwicą a także z powodzeniem leczy trudną chorobę schizofrenię. Porad mogą szukać tutaj także osoby które cierpią na zaburzenia związane ze snem i zaburzenia o podłożu lękowym. Psychiatrzy są aktualnie w stanie skutecznie pomagać również osobom starszym, cierpiącym na różnego typu schorzenia typowe dla wieku podeszłego.
  http://www.lodzpsychiatra.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cukier Czasopisma Deweloper Architektura wnętrz Archiwizacja Armatura instalacyjna Projektant wnętrz Rysunki Sklep muzyczny
Gabinet Okulistyczny. Gabinet Okulistyczny Optimex to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do naszego gabinetu!
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w pracy inż - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt