Taniec

<wróć 0 1 dalej>

 • Taniec
  Strona poświęcona tańcu. Znajdziesz tutaj wiele filmów różnych typów i styli tańca. Głównym elementem tańca jest ruch ciała wykonawcy, może on być bardziej lub mniej skoordynowany, szybszy lub wolniejszy, ale zawsze celowy. Drugim elementem tańca jest rytm.
  http://taniecweb.pl
  Zgłoś nie działający link/spam • Grupa volt, show i pokazy taneczne

  Grupa volt, show i pokazy taneczne
  Zapewniamy, że nasze artystyczne możliwości nie mają granic. Staramy się łamać wszelkie konwencje, szukamy najatrakcyjniejszych form wyrazu. Proponujemy profesjonalne występy i show taneczne. Grupa Volt - serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej strony.
  http://grupavolt.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkoła Tańca Warszawa - Skorp

  Szkoła Tańca Warszawa - Skorp
  Lekcje Tańca już od 80 zł/m-c! Mistrzowie Polski, Europy i Świata. Szkoła tańca dysponuje dużą i przestronną salą o powierzchni 40m x 20m. Wyposażona jest w lustra na całej długości sali i profesjonalne nagłośnienie. Specjalizujemy się w takich technikach tanecznych jak: Taniec Nowoczesny, Modern Jazz, New Age czy Dancehall.
  http://www.skorp.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkoła tańca irlandzkiego w Warszawie

  Szkoła tańca irlandzkiego w Warszawie
  Szkoła tańca irlandzkiego Anne-Marie Cunningham Dance Academy prowadzi naukę tańca poprzez regularne kursy oraz liczne warsztaty dla początkujących jak i zaawansowanych w Warszawie i Wrocławiu. Oprócz tego zajmuje się organizacją imprez tanecznych a także występów scenicznych. Szkoła na stałe współpracuje z Kevinem McCormack dziesięciokrotnym mistrzem świata, sędzią oraz byłym tancerzem Riverdance.
  http://www.irishdance.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Tatuaż Teatr Vintage Hosting Kartki z życzeniami Kasy fiskalne Nauki przedmałżeńskie Pisanie prac Pomoce naukowe Hostele Hotele Imprezy
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? Odwiedź naszą stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.
drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!

UrbiCMS 2007 - Kontakt