Spis treści

Sprzątanie

<wróć 0 1 dalej> • Zmywaki vileda

  Zmywaki vileda
  Nasza strona skierowana jest zarówno do oddanych sprzątaniu Pań domów jak i profesjonalnych firm sprzątających. Na naszej stronie odnajdą Państwo szereg informacji dotyczących najlepszych marek sprzętu sprzątającego. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zajrzenia na nasz portal internetowy.
  http://vileda.strefa.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Karcherr Poznań czyszczenie pranie dywanów wykładzin tapicerki

  Karcherr Poznań czyszczenie pranie dywanów wykładzin tapicerki
  Oferuję Państwu usługę czyszczenia - prania dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej, tapicerki samochodowej, foteli ,kanap, sof, tapczanów, krzeseł. Wszystkie usługi wykonujemy oryginalnym sprzętem i środkami firmy Karcher. Nasza oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych oraz hoteli, restauracji. Usługi wykonujemy na terenie Poznania i okolic. Dojazd do klienta gratis. Wszystkie usługi wykonujemy profesjonalnie, tak aby klient był zadowolony z wykonanej usługi. Staramy dotrzeć do klienta w ciągu 24h od momentu zgłoszenia. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt telefoniczny, przez e-mail lub komunikator GG. ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG.
  http://www.karcherczyszczenie.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • T.C.S.

  T.C.S.
  Witam jesteśmy dystrybutorem maszyn czyszcząco-sprzątających takich firm jak : VIPER , NILFISK , NILFISK ALTO chemii profesjonalnej i chemii gospodarczej takich firm jak : buzil , domestos , ecolab , tytan itp. artykułów papierowych takich firm jak : Tork , Unitex i wielu innych. W swojej ofercie posiadamy produkty około 50 firm zagranicznych i polskich. Serdecznie Zapraszam tcs-polska.pl Kamil Kądziołka T.C.S. kamil@tcs-polska.pl
  http://tcs-polska.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Sprzątanie zachodniopomorskie

  Sprzątanie zachodniopomorskie
  Extra Clean jest to kompetentna firma sprzątająca, która od szeregu lat dba o porządek w szczecińskich firmach, sklepach i biurach. Przeprowadzamy też czyszczenie po remontach a także sprzątamy place budowy. Dzięki naszym usługom prędko i małym kosztem pozbędziesz się zanieczyszczeń i będziesz mógł zająć się ważniejszymi sprawami. Korzystanie z naszych usług może być mniej kosztowne niż samodzielne sprzątanie! Możemy pracować nawet w nocy, toteż nie będziesz musiał przerywać pracy.
  http://extra-clean.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Bazy cenowe Blogi Bramka sms Biblioteki Dzienniki szkolne Ebooki Białogóra Bieszczady Bilard Antykwariat Astrologia, Wróżby, Kalkulatory Miłosne, Los Bajki
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.
prace doktorskie. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace doktorskie . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Nasi partnerzy
www.lewi-polska.pl
UrbiCMS 2007 - Kontakt