Spis treści

Sprzątanie

<wróć 0 1 dalej> • Zmywaki vileda

  Zmywaki vileda
  Nasza strona skierowana jest zarówno do oddanych sprzątaniu Pań domów jak i profesjonalnych firm sprzątających. Na naszej stronie odnajdą Państwo szereg informacji dotyczących najlepszych marek sprzętu sprzątającego. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zajrzenia na nasz portal internetowy.
  http://vileda.strefa.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Karcherr Poznań czyszczenie pranie dywanów wykładzin tapicerki

  Karcherr Poznań czyszczenie pranie dywanów wykładzin tapicerki
  Oferuję Państwu usługę czyszczenia - prania dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej, tapicerki samochodowej, foteli ,kanap, sof, tapczanów, krzeseł. Wszystkie usługi wykonujemy oryginalnym sprzętem i środkami firmy Karcher. Nasza oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych oraz hoteli, restauracji. Usługi wykonujemy na terenie Poznania i okolic. Dojazd do klienta gratis. Wszystkie usługi wykonujemy profesjonalnie, tak aby klient był zadowolony z wykonanej usługi. Staramy dotrzeć do klienta w ciągu 24h od momentu zgłoszenia. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt telefoniczny, przez e-mail lub komunikator GG. ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG.
  http://www.karcherczyszczenie.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • T.C.S.

  T.C.S.
  Witam jesteśmy dystrybutorem maszyn czyszcząco-sprzątających takich firm jak : VIPER , NILFISK , NILFISK ALTO chemii profesjonalnej i chemii gospodarczej takich firm jak : buzil , domestos , ecolab , tytan itp. artykułów papierowych takich firm jak : Tork , Unitex i wielu innych. W swojej ofercie posiadamy produkty około 50 firm zagranicznych i polskich. Serdecznie Zapraszam tcs-polska.pl Kamil Kądziołka T.C.S. kamil@tcs-polska.pl
  http://tcs-polska.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Sprzątanie zachodniopomorskie

  Sprzątanie zachodniopomorskie
  Extra Clean jest to kompetentna firma sprzątająca, która od szeregu lat dba o porządek w szczecińskich firmach, sklepach i biurach. Przeprowadzamy też czyszczenie po remontach a także sprzątamy place budowy. Dzięki naszym usługom prędko i małym kosztem pozbędziesz się zanieczyszczeń i będziesz mógł zająć się ważniejszymi sprawami. Korzystanie z naszych usług może być mniej kosztowne niż samodzielne sprzątanie! Możemy pracować nawet w nocy, toteż nie będziesz musiał przerywać pracy.
  http://extra-clean.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Architektura wnętrz Bajki, Baśnie Choreograf Aukcje internetowe Bazy cenowe Blogi Astronomia Biblioteki Dzienniki szkolne Baseny Białogóra Bieszczady
https://herbcio.pl/ziola-przeciwgrzybiczne-6-propozycji/. Zioła przeciwgrzybiczne ? 6 propozycji
czyszczenie fotowoltaiki. czyszczenie solarów

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt