Spis treści

Consulting

<wróć 0 1 2 dalej> • Dane osobowe

  Dane osobowe
  W ofercie firmy JDS Consulting znajdują się wszelkie zajęcia, które dotyczą ochrony najistotniejszych danych, jakimi są dane osobowe. Prowadzimy seminaria, liczne konferencje, a także szkolenia zamknięte dla grup pragnących nabywać wiedzę w swoim gronie.
  http://www.jds.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Dotacje dla firm

  Dotacje dla firm
  Firma Contenta Consulting pomaga przedsiębiorcom prywatnym urzeczywistnić własne projekty, dzięki pozyskaniu dotacji unijnych. Środki z dotacji dla firm pozwalają na poszerzenie zakresu oferowanych produktów, a także na polepszenie jakości. Wnioski o dotacje, które to składa Contenta, spotykają się w 94% (dane z 2009 roku) z przychylną opinią. Pracownicy, ponadto, tłumaczą sprawy dotyczące składania aplikacji, by prowadzący działalność gospodarczą mogli brać udział w sposób aktywny w całym procesie.
  http://www.contenta-consulting.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Świadectwa Energetyczne Śląsk

  Świadectwa Energetyczne Śląsk
  Termo Silesia wykonuje świadectwa energetyczne dla budynków oraz lokali. Na wynik pokazany na świadectwie ma wpływ wiele czynników takich jak grubość murów, użyte materiały, ocieplenie lub jego brak, rodzaj wentylacji, rodzaj ogrzewania itp. W świadectwie ocenia się wielkość zapotrzebowania na energię wynikającego z przeznaczenia i standardu budynku oraz jego systemów instalacyjnych, czyli na podstawie jego stałych cech, a nie na podstawie pomiaru zużycia energii
  http://www.termosilesia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • handel chiny

  handel chiny
  Dostarczamy rozmaite usługi konsultingowe w aspekcie współpracy biznesowej pomiędzy Polską a Chinami. Obejmują one znajdowanie sojuszników, organizację wizyt, doradztwo w prowadzeniu negocjacji, dozór nad tokiem kontraktów. Ponadto, rejestrujemy znaki towarowe w Chinach, a dodatkowo dostarczamy usługi zespolone z doradztwem dla fabryk chcących ulokować zasoby finansowe w Chinach.
  http://www.scarletoak.eu
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Doradztwo dla firm

  Doradztwo dla firm
  Arena Consulting Group oferuje wyspecjalizowane usługi typu doradztwo dla firm. Swoje usługi kieruje do managerów wyższego szczebla w firmach, które przechodzą etap reorganizacji. Eksperci Arena Consulting Group są fachowcami z długoletnim doświadczeniem w pracy na stanowiskach dyrektorskich w działach personalnym czy finansowym. Nowatorska usługa FinanCEO dotyczy krótkoterminowego outsourcingu dyrektora finansowego.
  http://www.arena-consulting.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Automatyka-Elektronika-Unipol BHP Badania marketingowe Agencja celna Agencja rekrutacyjna Agencje Ochrony Choreograf DJ na wesele DivX i DVD
https://doszwecji.pl/14-najlepszych-bankow-w-szwecji/. 14 Najlepszych banków w Szwecji
https://doszwecji.pl/krotka-historia-flag-skandynawskich-i-nordyckich/. Flaga Szwecji

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt