Spis treści

Przemysł

<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>
 • Myjnie
  Strona firmy GT85 Polska Sp. z o.o. - producenta preparatów chemii przemysłowej oraz dystrybutora myjek ultradźwiękowych firmy Telsonic Ultrasonic Inc.Firma wykonuje również myjnie przemysłowe GT Sonic, oraz oferuje technologie mycia ultradźwiękowego, zanurzeniowego i natryskowego oparte o użycie bezpiecznych wodnych środków myjących, oraz technologię chemicznej obróbki powierzchni w zakresie: fosforanowania, trawienia, usuwanie rdzy, zendry oraz odkamieniania.
  http://www.gt85.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kotły Termet

  Kotły Termet
  Ważne jest możliwie wczesne podjęcie decyzji o zastosowaniu kotła kondensacyjnego w nowo budowanym domu, wówczas można zaoszczędzić, rezygnując z budowy tradycyjnego komina z wkładem ze stali kwasoodpornej, ponieważ kocioł kondensacyjny takiego komina nie potrzebuje. W praktyce jednak najpierw buduje się tradycyjny komin, potem kupuje się kocioł kondensacyjny i tworzy &#8222;oryginalny" i niesprawny system powietrzno-spalinowy z istniejącego komina.
  http://www.sklepco.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Paliwa Alternatywne

  Paliwa Alternatywne
  Serwis większość tematów poświęca paliwom alternatywnym czyli odnawialnym źródłom energii czyli takiej alternatywy dla dotychczasowych paliw, które często okazują się nie ekonomiczne. Njanowsze paliwa mogą okazać się nie tylko tańsze ale również zdrowsze dla naszych rodzin i dla nas samych.
  http://www.alternatywne-paliwa.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • materiały budowlane

  materiały budowlane
  Materiały budowlane są teraz przeróżne na naszych stronach możęsz znaleść opis bardzo czętso używanych materiałów budowlanych w dzisiejszym budownictwie. Różne techniki budowlane poznwalją na budowanie w całkiem innym stylu. Możemy użyć na przykład wełny mineralnej jak i również styropianu. Wybór należy tylko do Ciebie
  http://budownictwoprzemysl.info/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • stoliki

  stoliki
  Firma ACTIVEREST to przedstawiciel kilku producentów, który oferuje Państwu najwyższej jakości zestawy do wypoczynku, stoliki oraz pufy. Możemy pochwalić się różnorodnością produkcji, wysoką jakością oraz umiarkowanymi cenami. Oferowane przez firmę stoliki podzielić można na: ławy drewniane - doskonałe do zestawów mebli stylowych oraz stoliki szklane - cechujące się nowoczesnym wyglądem i mnogością kształtów. Jedne i drugie charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz jakością wykonania.
  http://www.activerest.pl/meble/stoliki/
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt