Spis treści

Usługi fryzjerskie

<wróć 0 1 2 dalej>  • Beauty for you - przedłużanie włosów, zagęszczanie włosów.

    Beauty for you - przedłużanie włosów, zagęszczanie włosów.
    Profesjonalne przedłużanie włosów oraz zagęszczanie włosów z Beauty for you. Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie, Nisku i Stalowej Woli. Przedłużanie włosów jeszcze nigdy nie było takie łatwe. Zdrowe, lśniące włosy są wizytówką zdrowia i urody. Niestety, nie każdą kobietę natura obdarowała pięknymi i gęstymi włosami, które rosną w zawrotnym tempie. Teraz naturę można poprawić! My wiemy, co zrobić, żeby spełnić marzenie o długich włosach, bez czekania latami, aż urosną.
    http://www.beauty-for-you.com.pl
    Zgłoś nie działający link/spam

  • przedłużanie włosów

    przedłużanie włosów
    Przedłużanie włosów, warkoczyki oraz warkocze to specjalność naszego studia w Krakowie. Oferujemy przedłużanie włosów warkoczyki i warkocze w bardzo dobrych cenach. Zapraszamy do naszego studia w mieście Kraków bądź na naszą stronę gdzie można dowiedzieć się wszystkiego o technikach plecenia warkoczy i przedłużania włosów oraz zobaczyć galerię naszych prac.
    http://warkocze.com
    Zgłoś nie działający link/spam

  • Beauty for you - przedłużanie włosów, zagęszczanie włosów. Oddziały: Kraków, Nisko, Stalowa Wola

    Beauty for you - przedłużanie włosów, zagęszczanie włosów. Oddziały:  Kraków, Nisko, Stalowa Wola
    Przedłużanie włosów jeszcze nigdy nie było takie łatwe. Zdrowe, lśniące włosy są wizytówką zdrowia i urody. Niestety, nie każdą kobietę natura obdarowała pięknymi i gęstymi włosami, które rosną w zawrotnym tempie. Teraz naturę można poprawić! My wiemy, co zrobić, żeby spełnić marzenie o długich włosach, bez czekania latami, aż urosną. Jako jedyni w Polsce polecamy rewelacyjny sposób: przedłużanie i zagęszczanie włosów za pomocą metody- REMY Loop/Micro Ring HUMAN Hair Extension. Szybko zwiększysz swoją atrakcyjność. Zaskoczysz sama siebie!Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie, Nisku i Stalowej Woli.
    http://beauty-for-you.com.pl
    Zgłoś nie działający link/spam

  • Gabinet kosmetyczno-fryzjerski MIMOZA

    Gabinet kosmetyczno-fryzjerski MIMOZA
    W moim gabinecie stosuję aromaterapię, fitoterapię, agrilloterapię. Wykorzystuję kosmetyki ekologiczne zawierające naturalne oleje roślinne i szlachetne olejki eteryczne, algi, glinki, borowinę, ekstrakty roślinne, zioła, sól morską. Profesjonalny Gabinet Kosmetyczny prowadzony przez wykwalifikowaną dyplomowaną kosmetyczkę. Wizaż i pielęgnacja urody. Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, rąk, stóp, włosów i paznokci. Aromaterapia. Profesjonalny makijaż.
    http://gabinetmimoza.pl
    Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 dalej>


Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt