Organizacja imprez
 • Festiwal Słowian i Wikingów

  Festiwal Słowian i Wikingów
  Festiwal Słowian i Wikingów w Wolinie to wyprawa w czasie do mroków wieków średnich, podczas której poznacie kulturę wczesnośredniowiecznych ludów nadbałtyckich. Coroczny zlot miłośników archeologii żywej gromadzi na małej wysepce położonej na Dziwnie ponad tysiąc wojowników, rzemieślników, grajków oraz odtwórców dawnych obrzędów z wielu krajów Europy. Jest on również magnesem przyciągającym kilkadziesiąt tysięcy turystów.
  http://www.jomsborg-vineta.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Studniówki, komersy- organizacja imprez

  Studniówki, komersy- organizacja imprez
  Partybus.pl jest stroną internetową profesjonalnej firmy zajmującej się organizacją imprez takich jak studniówki eventy, komersy, urodziny. Posiadamy jedyny w swoim rodzaju autobus przeznaczony do prowadzenia imprez podczas jazdy. W naszym partybusie rozpoczniesz imprezę od "progu" swojego domu. Zamiast tracić czas na dojazdy Ty i Twoi znajomi możecie zaoszczędzić czas i nie przejmując się pogodą dotrzecie na imprezę.
  http://www.partybus.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • MGService Marek Gubała - NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE

  MGService Marek Gubała - NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE
  Firma powstała w 1994 roku. Działalność naszej firmy to profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie imprez estradowych, sportowych, spektakli, akcji promocyjnych, konferencji, programów telewizyjnych, radiowych itp. MG Service to wysokiej klasy sprzęt i przede wszystkim ludzie wykorzystujący urządzenia i własne umiejętności, by każda impreza była niezapomnianym przeżyciem dla odbiorców. To oni tworzą efekt końcowy imprez, w których Państwo uczestniczycie. Pracując szybko, sprawnie i profesjonalnie, staramy się również, aby być niezauważalnymi w trakcie samej imprezy.
  http://mgservice.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Ostatnia-impreza.pl - portal z pomysłami na imprezę

  Ostatnia-impreza.pl - portal z pomysłami na imprezę
  Nie wiesz jak zorganizować imprezę, wieczór panieński lub kawalerski, zrobić drinka, gdzie wyskoczyć na imprezę? Nie musisz, ważne że my to wiemy i chętnie tą wiedzą się z Tobą podzielimy. Chcesz pochwalić się swoimi imprezowymi doświadczeniami lub szukasz inspiracji? Trafiłeś idealnie www.ostatnia-impreza.pl
  http://www.ostatnia-impreza.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Agencje Reklamowe Akcesoria dla dzieci Analiza finansowa AGD i RTV Adwokat Szczecin Agencja PR Aktorki i aktorzy Antyki Architektura wnętrz Aktualności Artykuły seo Aukcje internetowe
praca dyplomowa po angielsku. Szukasz pomocy? praca dyplomowa po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Gabinet Okulistyczny. Gabinet Okulistyczny Optimex to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do naszego gabinetu!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt