Programy dla firm
 • Norma PRO

  Norma PRO
  Oprogramowanie, które polecamy istnieje na rynku już od jakiegoś czsu. Wydawca zadbał, aby dostarczane przez niego programy spełniały oczekiwania pracowników budowlanych. Wyjątkowo zwracamy uwagę na kompleksowy pakiet oprogramowania pod nazwą System Athena. W skład pakietu wchodzi wiele programów potrzebnych przedsiębiorstwom ogólnobudowlanym i specjalistycznym. Dla przykładu Norma PRO to powszechnie znany i ceniony program kosztorysowy. Dzięki ATHProject wczytasz skonstruowane kosztorysy do MS Projecta. Viking zapewni pomoc w oszacowaniu Wartości Kosztorysowej Inwestycji. To tylko niektóre z obszernej oferty Systemu Athena. Zapraszamy do naszego sklepu.
  http://www.pakietkosztorysanta.programy-kosztorysowe.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Aktuariusz - systemy ERP

  Aktuariusz - systemy ERP
  Systemy ERP tworzone przez firmę Aktuariusz stanowią najnowocześniejsze rozwiązanie w dziedzinie programów dla firm. Łączą one w sobie prostotę działania, lekkość konstrukcji programistycznej, prosty sposób rozbudowy oraz aktualizacji oprogramowania.
  http://aktuariusz.portabilo.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • oprogramowanie enova

  oprogramowanie enova
  Erp-enova program na specjalistów. W dobie zmian i innowacyjnych technologii watro zainteresować się możliwościami jakie daje nowoczesne oprogramowanie klasy ERP. Erp enova należy do tej właśnie grupy programów prostych w obsłudze a jednocześnie automatyzuje procesy w firmie. Kolejna zaleta jest jego modułowa budowa, dzięki niej sprawdza się w małych jak i dużych przedsiębiorstwach. Dużym osiągnieciem twórców programu jest to iż potrzeby pracowników decydują jakie opcje systemowe zostaną uruchomione w programie Enova.
  http://erp-enova.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Dedykowane oprogramowanie

  Dedykowane oprogramowanie
  Szukasz profesjonalnego oprogramowania, ktore moglbys wdrozyc w swoim przedsiebiorstwie? Zainteresuj sie tresciami publikowanymi na naszej stronie internetowej. Dowiesz sie tutaj wszystkiego na temat specjalistycznych programow firmowych dedykowanych miedzy innymi branzy przemyslowej czy produkcyjnej. Piszemy rowniez o systemach MES, antywirusach i controllingu.
  http://www.systemy.do-dupy.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt