Telefonia voip

<wróć 0 1 dalej> • Najtańsze rozmowy

  Najtańsze rozmowy
  Niezwykle często dzwonisz za granicę, a stawki za rozmowy międzynarodowe u Twojego operatora nie są zachwycające? Twoje rachunki za rozmowy międzynarodowe są za wysokie, pomimo że starasz się ograniczać czas połączeń? U nas zatelefonujesz najtaniej. Zapraszamy.
  http://www.tanierozmowy.eu
  Zgłoś nie działający link/spam

 • netia odział w Poznaniu

  netia odział w Poznaniu
  Netia w Poznaniu. Netia to największy niezależny operator tele komunikacyjny w Polsce. To drugi operator pod względem ilości klientów klientów Polsce zaraz za Telekomunikacja Polską. Netia, która w pełni swoja oferta, podejściem do klienta oraz polityka firmy zasługują na to miano. W poznańskim oddziale możesz zakupić takie usługi jak dostęp do internetu, telefon. I to wszystko swędzone również w technologi wimax.
  http://www.netia.poznan.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • MeeGo

  MeeGo
  Platforma oprogramowania MeeGo będzie udostępniona przez Linux Foundation w pełni jako projekt typu open source, zachęcający do zaangażowania społeczności zgodnie z najlepszymi praktykami tego modelu rozwoju. Intel i Nokia zapraszają poszczególnych członków Maemo.org i Moblin.org do przystąpienia do zjednoczonej wspólnoty MeeGo.com, zachęcając również do szerszego udziału przedstawicieli branży komunikacyjnej, informatycznej i pokrewnych.
  http://www.mee-go.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • netia Wrocław

  netia Wrocław
  Netia Wrocław. Bezpośredni kontakt z przedstawicielem firmy netia w Wrocławiu Konsultant dobierze odpowiednią ofertę do Państwa potrzeb oraz w razie zainteresowania bezproblemowo przeprowadzi przez proces zamiany operatora. Netia największy niezależny operator telefonii stacjonarnej. Szeroka oferta usług telekomunikacyjnych oraz dostępu do internetu. Zajmujemy się sprzedaż usług na terenie Wrocławia oraz całego Dolnego Śląska. Nasze fachowe doradztwo oraz znajomość rynku lokalnego pozwala nam na lepsze rozumienie klienta i jego potrzeb. Zapraszamy do współpracy
  http://www.netia-wroclaw.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Ventrilo 3.0.1

  Ventrilo 3.0.1
  It is also used as a call-in method on radio shows, and for primary voice-chat.Ventrilo 3.0.5 is broadly exerted by players, that refer to it as Vent, and who utilise the platform to communicate with other gamers on the same team of a multiplayer game. Ventrilo mix is chosen by gamers cause, This program utilises minimaltrifling processor resources, communicating by voice donates a rival benefit by permitting players to compround more rapid than writting messages to one another.The ability to use a voice activated edifice allows messages to be passed without diverting the gamers' attention from the game, and if the game hangs voice dialog is kept up.
  http://ventrilo-soft.co.cc/
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt