Spis treści

Materiały budowlane

<wróć 0 1 2 3 4 dalej> • Klinkier

  Klinkier
  Fromag prowadzi działalność od wielu lat. Domeną Naszej Firmy jest klinkier a także piaskowiec. Wśród artykułów znajdują się płytki elewacyjne, płytki podłogowe, cegła klinkierowa crh, okapniki, listwy wykończeniowe, nakrywy na słupki ogrodzeniowe, parapety zewnętrzne. Fromag jest znana z konkurencyjnych cen oraz wysokiej jakości oferty.
  http://www.fromag.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Bart-Bet: trwałe i solidne materiały budowlane

  Bart-Bet: trwałe i solidne materiały budowlane
  Celem przedsiębiorstwa Bart-Bet jest wyrób produktów odpornych na niszczące działanie wody, zgodnych z wszystkimi obowiązującymi normami i posiadających Deklarację Zgodności. Produkcja rur i kręgów betonowych, koryt ściekowych, betonu towarowego i zapraw cementowych to dziedzina, w której firma Bart-Bet nie ma sobie równych, o czym świadczyć może niezmienne od wielu lat zaufanie klientów.
  http://www.bartbet.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Sklep internetowy Klinkier Online

  Sklep internetowy Klinkier Online
  Sklep Klinkier Online oferuje w ciągłej sprzedaży materiały budowlane z klinkieru w bogatym asortymencie obejmującym: cegły klinkierowe, płytki elewacyjne, klinkier brukowy. płytki schodowe, stopnice, daszki i inne elementy wykończniowe. Właściciel sklepu, Centrum Klinkieru jest dystrybutorem firm CRH-Klinkier, Klinkier Przysucha, Feldhaus, Cerg, Cerrad oraz szeregu innych producentów, oraz importerem produktów firm ABC Klinkier, Korzilius, Vandersanden, Muhr, Penter i innych.
  http://www.klinkieronline.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Klinkier z dostawą - Katowice, Sosnowiec, Gliwice

  Klinkier z dostawą - Katowice, Sosnowiec, Gliwice
  Uruchomione przeszło 20 lat temu przedsiębiorstwo Centrum Klinkieru sprzedaje produkty klinkierowe uznanych polskich i zagranicznych firm, takich jak na np.: Feldhaus, Wieneberger, Cerrad czy też QuickMix. Produkty klinkierowe znajdujące się w ofercie to między innymi: płytki klinkierowe, bruk klinkierowy, cegła ręcznie formowana, płytki schodowe i elementy dekoracyjne. Ofertę handlową uzupełniają oferowane produkty z grupy chemii do klinkieru. Centrum Klinkieru oferuje Kontrahentom możliwość skorzystania z dowozu nabytych artykułów. Samochody firmę Centrum Klinkieru posiadają na wyposażeniu HDS, umożliwiający sprawny rozładunek na placu budowy.
  http://www.centrumklinkieru.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Czasopisma Deweloper Doradztwo Archiwizacja Armatura instalacyjna Artykuły BHP Rysunki Sklep muzyczny Tatuaż Gry muzyczne Gry online Hosting
Gabinet Okulistyczny. Gabinet Okulistyczny Optimex to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do naszego gabinetu!
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w pracy inż - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt