Spis treści

Muzyka

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej>

 • Sprzedam fortepian - Fortepiano
  Zajmujemy się sprzedażą fortepianów i pianin. Oferujemy także renowację i strojenie tych instrumentów. Firma jest jedynym przedstawicielem na Polskę producenta fortepianów i pianin - Wendl & Lung z Austrii. Dla studentów mamy specjalną zniżkę na indeks.
  http://www.fortepiano.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Darmowe mp3 / Wyszukiwarka mp3

  Darmowe mp3 / Wyszukiwarka mp3
  Właśnie ruszyła nowa wyszukiwarka mp3 na www.mp3-szukaj.eu .To pierwsza tego typu wyszukiwarka z tak dużą bazą darmowych i legalnych plików mp3, dzięki której łatwo i szybko znajdziesz swój ulubiony kawałek. Z nami wyszukasz piosenki z całego świata, utwory stare i najnowsze - zawsze bez trudu. Zapraszam na mp3-szukaj.eu tak często, jak tylko będziesz potrzebować darmowej piosenki mp3.
  http://www.mp3-szukaj.eu
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Sklepy muzyczne

  Sklepy muzyczne
  Sklepy muzyczne działające w internecie zapewnią doskonałą obsługę techniczną. Ważna jest jakość kolumn, mikrofonów i kompresora oraz ogółu instrumentów muzycznych. Są gitary, perkusje, instrumenty klawiszowe. W sieci nabyć można także: Di-boxa, mixer dźwięku, profesjonalne słuchawki i halogenowe żarówki, czyli elementy odpowiedzialne za efekt jakim jest dźwięk na sali i w plenerze. Istotna jest również instalacja sprzętu. Odwiedź nasz sklep, a na pewno się nie zawiedziesz!
  http://www.e-musicshop.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Podkłady muzyczne i aranżacje

  Podkłady muzyczne i aranżacje
  Podkłady muzyczne dla wokalistów, na imprezy, do ćwiczeń, do karaoke itd. Podkłady czyli ścieżki dźwiękowe wykonywane są za pomocą profesjonalnych instrumentów, sampli i samplerów. Odbywa się to poprzez nagrywanie tak jak w studiu pojedyńczych ścieżek a następnie miksowanie za pomocą odpowiednich programów komputerowych. Podkłady muzyczne można kupić gotowe w naszym sklepie lub zamówić. Podkłady na zamówienie realizujemy z przysłanego materiału. Może to być nagranie, ścieżka dźwiękowa w formacie MP3 lub plik MIDI. Inne nazwy podkładów muzycznych to: playback, aranżacja, karaoke mp3, plejbek. Aby użyć podkładu do karaoke potrzebny jest tekst. Znalezienie tekstu do piosenki nie stanowi problemu.
  http://www.playback-artim.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Afrodyzjaki Aktorki i aktorzy Antyki Katalogi firm Katalogi stron Kolokacja Prace magisterskie Prawo Prezentacje maturalne Jachty producent Joga Kajaki
Radosław Żywalewski. Szukasz dobrego okulisty? Zapraszamy do salonu optycznego Radosław Żywalewski .
Pisanie prac magisterskich. Profesjonalne usługi z zakresu pisania prac. Zajmujemy się pomocą w pisaniu prac: magisterskich, licencjackich, inżynierskich, doktorskich. Pisanie prac magisterskich - zapraszamy.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt