Spis treści

Rośliny
 • Symbiot Kraków - szczegółowa inwentaryzacja zieleni

  Symbiot Kraków - szczegółowa inwentaryzacja zieleni
  Symbiot Kraków to firma zajmująca się od kilku lat świadczeniem usług środowiskowych i przyrodniczych. Nasza specjalizacja to przede wszystkim inwentaryzacja zieleni, która stanowi część wniosku o wydanie pozwolenia na usunięcie drzew, czy krzewów oraz jest ważna przy planowaniu przestrzennym czy projekcie zagospodarowania terenu. Wykonujemy również operat dendrologiczny, analizy przestrzenne, czy inwentaryzacje przyrodnicze. Oferujemy także projekty ekologiczne, nadzory i kompensacje przyrodnicze oraz urządzanie lasu. Organizujemy też konsultacje społeczne i prowadzimy procedury administracyjne.
  http://www.symbiot.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Flower-Garden Tomasz Koblański

  Flower-Garden Tomasz Koblański
  Flower Garden pomoże upiększyć Ci Twój ogród lub działkę. Jeśli marzysz o wielobarwnym ogrodzie, lecz nie wiesz, jak należy go stworzyć, to nasza firma jest tym, czego szukałeś. Możemy zaoferować wiele wyjątkowych roślin z własnej plantacji. Gwarantujemy ich wysoką jakość, gdyż samodzielnie je rozmnażamy, a także uprawiamy. Możesz zakupić u nas też akcesoria do ogrodu. Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową. Nie musisz bać się o stan, w jakim otrzymasz swoją roślinę – mamy bogate doświadczenie w wysyłce sadzonek. Zapraszamy też na naszą stronę www, jeżeli poszukujecie praktycznych porad.
  http://www.flower-garden.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Domowa Uprawa

  Domowa Uprawa
  Domowa Uprawa to firma mieszcząca się w Poznaniu, działająca w branży wysoko zaawansowanego ogrodnictwa. Gwarantujemy bogactwo produktów do uprawy roślin. Mogą zakupić Państwo u nas m.in. oświetlenie, wentylację, zestawy nawozów, systemy ochrony roślin oraz literaturę branżową. Dodatkowo mamy szeroką ofertę artykułów z konopi. Współpracujemy zarówno z odbiorcami indywidualnymi, jak również instytucjonalnymi. Zaufały nam tak cenione podmioty, jak Instytut Genetyki Roślin Polskiej Akademii Nauk z Poznania, czy Uniwersytet Wrocławski. Z nami będą mogli zadbać Państwo o każdy kolejny etap rozwoju roślin. Zapraszamy do sklepu on-line Domowa Uprawa!
  http://domowauprawa.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt