Spis treści

Beton

<wróć 0 1 dalej> • renowacja posadzki

  renowacja posadzki
  Przedsiębiorstwo P. Górski Spółka Komandytowa powstało w roku 2006. W ramach prowadzonej od tego czasu działalności przeprowadziliśmy wiele napraw i regeneracji starych lub uszkodzonych posadzek betonowych, stosując w głównej mierze technologię polerowanego betonu. Prace były również wykonywane w obiektach nowopowstających, budowanych na potrzeby przemysłowe i indywidualne.
  http://www.pgsk.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • PHUP Janik - betoniarnia, tartak

  PHUP Janik - betoniarnia, tartak
  Produkcja i sprzedaż atestowanego betonu towarowego. Wykonujemy dostawy betonu betonomieszarkami wyposażonymi w pompy do betonu. W ofercie m.i.: Beton towarowy, Palisady, Więźba dachowa, Deski, Drewno opałowe, Trociny. Zapraszamy przy drodze krajowej nr 46, województwo OPOLSKIE
  http://www.betoniarnia.janik.biz.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Centromet

  Centromet
  W naszej ofercie: spawarki firmy Kemppi, materały spawalnicze, maszyny i urządzenia do obróbki skrawaniem, druty, palniki i nie tylko. Centromet działa na rynku od roku 1993 jako firma rodzinna. Od samego początku priorytetem dla nas była nawyższa jakość oferowanego towaru i zadowolenie Klientów. Dlatego też nawiązaliśmy współpracę z firmą Kemppi, która doceniając nasz profesjonalizm oraz zaangażowanie przyznała nam tytuł Dealera Premium.
  http://www.centrometwarszawa.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Ogrodzenia betonowe

  Ogrodzenia betonowe
  Producent oferuje betonową kostkę ogrodzeniową z której można budować eleganckie ogrodzenia betonowe a także rożnego rodzaju murki ozdobne. Na stronie znajduje się pełna oferta naszej firmy.
  http://www.avesogrodzenia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Sterowanie betoniarnią

  Sterowanie betoniarnią
  AKCES AUTOMATYKA to firma zajmująca się systemami automatyki, naważania oraz wagowymi. Oferujemy nowoczesne sterowanie betoniarnią. Zachęcamy do wejścia na witrynę www Akces Automatyka po dodatkowe informacje.
  http://www.akcesautomatyka.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cięcie granitu Coaching Consulting Anteny Nowy Sącz Aparaty słuchowe Apteka Muzyka Muzyka bez opłat Podkłady muzyczne Gotowe smsy Grafika Gry
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.
prace doktorskie. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace doktorskie . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt