Spis treści

Posadzki

<wróć 0 1 2 dalej> • DAL THM SA

  DAL THM SA
  DAL Towarzystwo Handlu Międzynarodowego SA, istniejąca od 1937 roku, jest firmą o bogatej tradycji i doświadczeniu, specjalizującą się w transakcjach trudnych i niekonwencjonalnych o charakterze kompensacyjnym, operacjach typu barter, switch, countertrade, reeksport, clearing oraz konwersji zagranicznych wierzytelności.
  http://dal.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Posadzki przemysłowe.

  Posadzki przemysłowe.
  Terenów przemysłowych, nie tylko w fabrykach i magazynach i szpitalach. Stosować się do betonowej posadzki przemysłowe, powłoki epoksydowe i betonu szkielet konstrukcji stalowych i urządzeń często muszą być uzasadnione, a na górze pokładzie żywicy lub cementu. Powłoki przemysłowe i żywicy epoksydowej. Są odporne na zarysowania, chemikalia. Podłoga jest pokryta pracy, jeśli chcemy zachować bezpieczeństwo.
  http://posadzki.54k.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Posadzkarstwo Usługi Budowlane - Jolanta Sokół

  Posadzkarstwo Usługi Budowlane - Jolanta Sokół
  Podstawowym profilem działalności firmy jest produkcja posadzek z żywic, takich jak poliuretanowe, epoksydowe, metakrylowe. Zajmujemy się też innymi pracami remontowo-budowlanymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu realizujemy zamówienia z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klientów. Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski.
  http://www.epoksydowe.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Księżopolscy - nagrobki

  Księżopolscy - nagrobki
  Wszystko z granitu i marmuru. Zajmujemy się produkcją oraz montażem nagrobków, dysponujemy szeroką gamą wzorów i kolorów. Zajmujemy się produkcją oraz montażem naszych nagrobków na cmentarzach na terenie woj. mazowieckiego. Dysponujemy szeroką gamą wzorów i kolorów naszych produktów oraz realizujemy indywidualne zamówienia klientów
  http://www.granity-marmury.com/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • cyklinowanie podłóg białystok

  cyklinowanie podłóg białystok
  Nasza firma oferuje swoje wieloletnie doświadczenie w zakresie cyklinowania , renowacji i lakierowania podłóg drewnianych . Zapewniamy doskonałą jakość naszych usług prowadzonych na terenie województwa podlaskiego . Głównymi miastami są Białystok, Ełk , Łapy, Grajewo , Mońki, Hajnówka , Bielsk Podlaski , Zambrów. Zapewniamy profesjonalną pomoc i doradztwo techniczne . Zależy nam na dobrze przebiegającej współpracy z naszymi klientami . Jest możliwość wybrania wzoru oraz koloru , który państwu odpowiada . Nie boimy się trudnych nowych zleceń . Nasi klienci cieszą się przez wiele lat pięknem podłóg, które odnawiamy z wielkim zaangażowaniem. Zapraszamy do współpracy z nami firmy oraz osoby prywatne .
  http://www.cyklinowanie.bialystok.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Agencje Ochrony Agencje reklamy Agregaty prądotwórcze DivX i DVD Film Fotografia CNC Chłodzenie Domeny internetowe Encyklopedie Historia Języki obce
maszyna do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze maszyna do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.
http://textileprint.pl/. Drukarnia tkanin - http://textileprint.pl/ oferuje najlepszej jakości usługi. Zapraszamy

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt