Spis treści

Meble
 • Wiklina

  Wiklina
  Wiklina to młode gałązki, które wyrabia się z różnych typów wierzb. Oddawane są one następnie przerobieniu, dzięki czemu można je wykorzystywać w przemyśle wikliniarskim. Kategoria tego przemysłu pochodzi się od wierzby karmazynowej. Do wyrobu wikliny stosuje się poniższe gatunki wierzb: amerykańska, wiciowa, migdałowa. Na chwilę obecną z wikliny sporządza się kosze, pojazdy niemowlęce, meble z wikliny, a również odmienne dekoracje jak np., donice czy ozdobne opakowania. To właśnie w wikliniarskim sklepie można zakupić takie wyroby, aczkolwiek nie obowiązkowo. Wówczas należy wspomnieć, że mogą one być typową podróbką.
  http://www.moon-pearl.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Meble Na Zamówienie Jakub Parafiniuk

  Meble Na Zamówienie Jakub Parafiniuk
  Meble Na Zamówienie Jakub Parafiniuk to firmą zajmującą się wykonaniem mebli na zamówienie, począwszy od szaf, zabudów kuchennych, mebli łazienkowych, mebli biurowych i wielu innych. W naszych meblach stosujemy wysokiej jakości, uznanych na świecie marek akcesoria oraz systemy gwarantujące trwałość i niezawodność mebli.
  http://www.meble-parafiniuk.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Polish office chairs

  Polish office chairs
  We offer a wide range of cheap office swivel chairs, conference, laboratory and bar chairs, all manufactured in Poland By the valued brands. High quality and low prices. Interesting, modern and ergonomic designs, certificates od durability, warranty, short production and delivery time. Big variety of colours so that the chair would match your space. personalized offer. Enter and find out our offer.
  http://polish-office-chairs.co.uk
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szafy biurowe

  Szafy biurowe
  Przedstawiamy szafy biurowe oraz regały. Nasze wyroby wykonujemy z należytą solidnością. Dla nas najbardziej liczy się zadowolony klient. Wszystkie nasze produkty cechują się wysoką jakością oraz niezawodnością. Przy produkcji korzystamy z płyt wiórowych obustronnie melaminowanych o grubości 18mm w kliku kolorach do wyboru. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.
  http://szafybiurowe.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Galanteria Giełda Handel Audyty Auto-części Auto-szkoła Antyki Architektura wnętrz Bajki, Baśnie
Haft komputerowy. Hafciki, Haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
prace inżynierskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace inżynierskie , magisterskie, licencjackie i doktorskie.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt