Spis treści

Architektura ogrodu

<wróć 0 1 2 3 dalej> • Pielęgnacja roślin doniczkowych w Wałbrzychu

  Pielęgnacja roślin doniczkowych w Wałbrzychu
  Młoda, prężnie rozwijająca się firma świadczącą usługi ogrodnicze dla firm i osób prywatnych. Zajmujemy się projektowaniem, urządzaniem i pielęgnacją terenów zieleni oraz wystrojem wnętrz zielenią i jej pielęgnacją. Zatrudniamy osoby z wyższym i średnim wykształceniem z zakresu architektury krajobrazu i ogrodnictwa oraz wykwalifikowanych pracowników fizycznych. Wiedza, umiejętności i doświadczenie, pozwalają nam tworzyć indywidualny, niepowtarzalny charakter urządzanych ogrodów i dekorowanych pomieszczeń. Zamiłowanie do tego co robimy przekłada się na jakość oferowanych usług. Stosujemy sprawdzony, najwyższej jakości materiał szkółkarski, który dostosowany jest do naszych warunków klimatycznych.
  http://www.polskiogrod.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Eden - Projektowanie, zakładanie i pielęgnacja ogrodów, Gdańsk, Gdynia, Sopot

  Eden - Projektowanie, zakładanie i pielęgnacja ogrodów, Gdańsk, Gdynia, Sopot
  Firma Eden zajmuje się projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją ogrodów na terenie Trójmiasta. Prowadzimy również sprzedaż kory drzewnej. Działamy na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu. Pielęgnujemy ogrody w Kartuzach, Kościerzynie, Lęborku Zakładamy ogrody głównie na terenie Trójmiasta: Gdańska , Gdyni , Sopotu , pielęgnujemy ogrody w Kartuzach , Kościerzynie i Lęborku . Prowadzimy również sprzedaż kory drzewnej . Zapewniamy transport na całym obszarze województwa Pomorskiego
  http://www.eden-ogrody.eu
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Zakładanie ogrodów

  Zakładanie ogrodów
  Urządzanie, zakładanie, projektowanie ogrodów i terenów zieleni. Aranżacja wnętrz zielenią i projekty ogrodów - Kamila Tomasiewicz - systemy nawadniania, ogrody przydomowe. Wykonujemy oczka wodne, ogrody zimowe, architektura krajobrazu przy siedzibach firm. Budowa terenów zieleni, ogród Warszawa, Mazowieckie. Pracownia w Warszawie zaprasza po projekt ogrodu - pielęgnacja i aranżacja zieleni, oczka wodne, ogrody Warszawa, woj. mazowieckie.
  http://www.jardin.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Projektowanie i zakładanie ogrodów

  Projektowanie i zakładanie ogrodów
  Specjalizujemy się w projektowaniu i zakładaniu ogrodów oraz terenów zielonych. Nasze usługi zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów, ponieważ ogrody to nasza pasja. W celu uzupełnienia naszej oferty oferujemy również usługi brukarskie. Współpracujemy z najlepszymi producentami i dostawcami kostek brukowych, urządzeń ogrodowych i roślin. Stosujemy sprawdzony, najwyższej jakości materiał szkółkarski. Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych i firm z województwa śląskiego i województw ościennych. Nasze doświadczenie sprawia, że nasze ogrody są piękne i unikatowe. Dla wygody naszych klientów w trakcie prac projektowych konsultacje prowadzimy u Klienta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu.
  http://www.kreowanie-natury.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cięcie granitu Coaching Consulting Anteny Nowy Sącz Aparaty słuchowe Apteka Muzyka Muzyka bez opłat Podkłady muzyczne Gotowe smsy Grafika Gry
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt