Spis treści

Masaże lecznicze
 • Rehabilitacja Katowice

  Rehabilitacja Katowice
  Fachowo przeprowadzona rehabilitacja i fizjoterapia to w większości przypadków najważniejszy szczegół leczenia. Centrum Rehabilitacji Terapia ma wysokiej jakości sprzęt medyczny, który obsługują lekarze fachowcy oraz rehabilitanci z ogromnym doświadczeniem zawodowym. Propozycja naszego gabinetu to głównie rehabilitacja i fizjoterapia, ale także masaż. Gabinet rehabilitacji mieści się w mieście Siemianowice Śląskie, jednak teren naszego funkcjonowania to również Katowice i okolice. Zapewniamy wysoki standard usług oraz komfort pacjentom w naszym gabinecie, mamy jednakże w spisie produktów/usług usługę rehabilitacji domowej na życzenie. Zapraszamy na stronę internetową, po szczegółowe informacje.
  http://centrumterapia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Masaż Gniezno

  Masaż Gniezno
  Gabinet masażu pod nazwą Rytuał Zdrowia znajduje się w miejscowości Gniezno. Masaż w licznych profesjonalnych wersjach to nasza domena. Studioświadczy zabiegi takie jak: masaż leczniczy, masaż klasyczny częściowy i całościowy, masaż minimalizującycellulitmodelujący antycellulitowyprzyspieszający odchudzanie, masaż z wykorzystaniem bańki chińskiej, masaż relaksacyjny, zabiegi estetyczne oferowaneprzede wszystkim dla pań po urodzeniu dziecka, masaż firmowy anty-aging liftingujący twarzy, aromaterapiamasaż aromaterapeutyczny, refleksologia stóp, masaż głęboki stóp, drenaż limfatyczny. Proponujezaproszenia upominkowe do zrealizowania w naszym studio Rytuał Zdrowia na dowolny zabieg estetyczny lub masaż.
  http://www.rytualzdrowia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Misy oczyszczające - Gabinet Medycyny Naturalnej i Kosmetologii JUVITAL

  Misy oczyszczające - Gabinet Medycyny Naturalnej i Kosmetologii JUVITAL
  Nasz gabinet medycyny naturalnej i kosmetologii wykonuje zabiegi oczyszczania organizmu, REIKI, masaże lecznicze i relaksacyjne, testy na nietolerancję pokarmową oraz zabiegi kosmetyczne. Prowadzimy pomiary obciążeń toksycznych organizmu za pomocą aparatu Salvia oraz przeprowadzamy testy na nietolerancję pokarmową. Wykonujemy zabiegi głębokiego oczyszczania organizmu za pomocą BODY DETOX i za pomocą preparatów "Joalis". W naszym gabinecie prowadzimy szeroki zakres profesjonalnych masaży, a wśród nich: masaż klasyczny, masaż świecą aromatyczną, masaż tajski, masaż hawajski LOMI LOMI NUI, refleksologię stóp, masaż indyjski głowy, masaż izometryczny itd.
  http://juvital.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • May Thai Massage - salon masażu Kraków

  May Thai Massage - salon masażu Kraków
  May Thai Massage - w ofercie profesjonalny tajski masaż wykonywany przez doświadczone masażystki z Tajlandii, z praktyką w świątyni Wat Pho - bezsprzecznie jednej z najsławniejszych szkół masażu w Tajlandii. Gwarancja oryginalności pochodzenia olejków aromatycznych, balsamów i kompresów ziołowych oraz jednokrotne ich wykorzystanie.
  http://tajskimasaz.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Business in Europe Cięcie granitu Coaching Anteny Nowy Sącz Aparaty słuchowe Apteka Muzea i galerie Muzyka Muzyka bez opłat
Haft. Profesjonalny Haft komputerowy w Łodzi. Wiele wzorów, niskie ceny haftów.
Wyszukiwarka aptek. Apteki, szpitale, gabinety oraz Wyszukiwarka aptek .

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt