Spis tre¶ci

Sale konferencyjne Nowy S±cz
  • sale konferencyjne Nowy S±cz Dwórw Brzeznej

    sale konferencyjne Nowy S±cz Dwórw Brzeznej
    Organizujesz spotkania biznesowe na terenie Nowego S±cza i okolic, skorzystaj z oferty przygotowanej przez wła¶cicieli Dworu w Brzeznej. Mamy do zaoferowania dwie klimatyzowane sale, które moga pomie¶cić w sumie 200 osób. Smaczna kuchnia i nowoczesne urz±dzenia wg standardów europejskich.Dodatkowo dla zmęczonych go¶ci w ofercie mamy pokoje na poddaszu. A wszystko to w eleganckich dworskich wnętrzach, które specjalnie dla naszych Go¶ci przywrócili¶my do ¶wietno¶ci sprzed lat. Więcej informacji o naszych salach konferencyjnych, znajd± Państwo na naszej stronie www.dworwbrzeznej.pl Dwór położony jest w małym ale przepięknym parku, który wraz z nim tworzy miejsce o niepowtarzalnej atmosferze.
    http://www.dworwbrzeznej.pl
    Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Czasopisma Deweloper Doradztwo Archiwizacja Armatura instalacyjna Artykuły BHP Rysunki Sklep muzyczny Tatuaż Gry muzyczne Gry online Hosting
maszyny czyszcz±ce. Profesjonalnie maszyny czyszcz±ce dla firm sprz±taj±cych i osób prywatnych.
praca licencjacka po angielsku. Szukasz pomocy? praca licencjacka po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt