Spis tre¶ci

Muzyka

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej>

 • Sprzedam fortepian - Fortepiano
  Zajmujemy się sprzedaż± fortepianów i pianin. Oferujemy także renowację i strojenie tych instrumentów. Firma jest jedynym przedstawicielem na Polskę producenta fortepianów i pianin - Wendl & Lung z Austrii. Dla studentów mamy specjaln± zniżkę na indeks.
  http://www.fortepiano.com.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Darmowe mp3 / Wyszukiwarka mp3

  Darmowe mp3 / Wyszukiwarka mp3
  Wła¶nie ruszyła nowa wyszukiwarka mp3 na www.mp3-szukaj.eu .To pierwsza tego typu wyszukiwarka z tak duż± baz± darmowych i legalnych plików mp3, dzięki której łatwo i szybko znajdziesz swój ulubiony kawałek. Z nami wyszukasz piosenki z całego ¶wiata, utwory stare i najnowsze - zawsze bez trudu. Zapraszam na mp3-szukaj.eu tak często, jak tylko będziesz potrzebować darmowej piosenki mp3.
  http://www.mp3-szukaj.eu
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Sklepy muzyczne

  Sklepy muzyczne
  Sklepy muzyczne działaj±ce w internecie zapewni± doskonał± obsługę techniczn±. Ważna jest jako¶ć kolumn, mikrofonów i kompresora oraz ogółu instrumentów muzycznych. S± gitary, perkusje, instrumenty klawiszowe. W sieci nabyć można także: Di-boxa, mixer dĽwięku, profesjonalne słuchawki i halogenowe żarówki, czyli elementy odpowiedzialne za efekt jakim jest dĽwięk na sali i w plenerze. Istotna jest również instalacja sprzętu. OdwiedĽ nasz sklep, a na pewno się nie zawiedziesz!
  http://www.e-musicshop.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Podkłady muzyczne i aranżacje

  Podkłady muzyczne i aranżacje
  Podkłady muzyczne dla wokalistów, na imprezy, do ćwiczeń, do karaoke itd. Podkłady czyli ¶cieżki dĽwiękowe wykonywane s± za pomoc± profesjonalnych instrumentów, sampli i samplerów. Odbywa się to poprzez nagrywanie tak jak w studiu pojedyńczych ¶cieżek a następnie miksowanie za pomoc± odpowiednich programów komputerowych. Podkłady muzyczne można kupić gotowe w naszym sklepie lub zamówić. Podkłady na zamówienie realizujemy z przysłanego materiału. Może to być nagranie, ¶cieżka dĽwiękowa w formacie MP3 lub plik MIDI. Inne nazwy podkładów muzycznych to: playback, aranżacja, karaoke mp3, plejbek. Aby użyć podkładu do karaoke potrzebny jest tekst. Znalezienie tekstu do piosenki nie stanowi problemu.
  http://www.playback-artim.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cięcie granitu Coaching Consulting Aparaty słuchowe Apteka Architektura Muzyka Muzyka bez opłat Podkłady muzyczne Gotowe smsy Grafika Gry
drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajd± Państwo profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jako¶ć!
mycie okien na wysoko¶ci. Profesjonalne mycie okien na wysoko¶ci zapewni± Ci produkty marki Lewi.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt