Spis tre¶ci

Beton

<wróć 0 1 dalej> • renowacja posadzki

  renowacja posadzki
  Przedsiębiorstwo P. Górski Spółka Komandytowa powstało w roku 2006. W ramach prowadzonej od tego czasu działalno¶ci przeprowadzili¶my wiele napraw i regeneracji starych lub uszkodzonych posadzek betonowych, stosuj±c w głównej mierze technologię polerowanego betonu. Prace były również wykonywane w obiektach nowopowstaj±cych, budowanych na potrzeby przemysłowe i indywidualne.
  http://www.pgsk.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • PHUP Janik - betoniarnia, tartak

  PHUP Janik - betoniarnia, tartak
  Produkcja i sprzedaż atestowanego betonu towarowego. Wykonujemy dostawy betonu betonomieszarkami wyposażonymi w pompy do betonu. W ofercie m.i.: Beton towarowy, Palisady, WięĽba dachowa, Deski, Drewno opałowe, Trociny. Zapraszamy przy drodze krajowej nr 46, województwo OPOLSKIE
  http://www.betoniarnia.janik.biz.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Centromet

  Centromet
  W naszej ofercie: spawarki firmy Kemppi, materały spawalnicze, maszyny i urz±dzenia do obróbki skrawaniem, druty, palniki i nie tylko. Centromet działa na rynku od roku 1993 jako firma rodzinna. Od samego pocz±tku priorytetem dla nas była nawyższa jako¶ć oferowanego towaru i zadowolenie Klientów. Dlatego też nawi±zali¶my współpracę z firm± Kemppi, która doceniaj±c nasz profesjonalizm oraz zaangażowanie przyznała nam tytuł Dealera Premium.
  http://www.centrometwarszawa.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Ogrodzenia betonowe

  Ogrodzenia betonowe
  Producent oferuje betonow± kostkę ogrodzeniow± z której można budować eleganckie ogrodzenia betonowe a także rożnego rodzaju murki ozdobne. Na stronie znajduje się pełna oferta naszej firmy.
  http://www.avesogrodzenia.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Sterowanie betoniarni±

  Sterowanie betoniarni±
  AKCES AUTOMATYKA to firma zajmuj±ca się systemami automatyki, naważania oraz wagowymi. Oferujemy nowoczesne sterowanie betoniarni±. Zachęcamy do wej¶cia na witrynę www Akces Automatyka po dodatkowe informacje.
  http://www.akcesautomatyka.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Katalogi stron Kolokacja Kserokopiarki Prawo Prezentacje maturalne Przedszkola Joga Kajaki Kluby sportowe Gotowe smsy Grillowanie Gry
prace inżynierskie pisanie. Szukasz pomocy? prace inżynierskie pisanie czekaj± na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
praca doktorska. Szukasz pomocy? praca doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt