Spis tre¶ci

Tłumaczenia niemiecki

<wróć 0 1 dalej> • Tłumacz niemieckiego

  Tłumacz niemieckiego
  Deutsch.pl to biuro tłumaczeń oferuj±ce tłumaczenia przysięgłe, pisemne oraz ustne na język niemiecki i z niemieckiego na polski. Tłumaczenia pisemne i ustne, przysięgłe, ekspresowe, techniczne i informatyczne. Tłumaczymy strony internetowe i publikacje naukowe, ksi±żki i wydawnictwa specjalistyczne. Zajmujemy się organizacj± i obsług± konferencji. Wykonujemy tłumaczenia ustne symultaniczne i konsekutywne. Nasi tłumacze to sprawdzeni specjali¶ci, wykonuj±cy tłumaczenia również z języka obcego na obcy, np. z niemieckiego na angielski lub niemieckiego na rosyjski. Nasze tłumaczenia cechuje wysoka jako¶ć oraz konkurencyjne ceny. Posiadamy duże do¶wiadczenie poparte referencjami.
  http://www.deutsch.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Tłumacz ptrzysięgły niemieckiego

  Tłumacz ptrzysięgły niemieckiego
  Oferuję tłumaczenia przysięgłe, pisemne oraz ustne na język niemiecki i z niemieckiego na polski. Tłumaczenia pisemne i ustne, przysięgłe, ekspresowe, techniczne i informatyczne. Tłumaczymy strony internetowe i publikacje naukowe, ksi±żki i wydawnictwa specjalistyczne. Zajmujemy się organizacj± i obsług± konferencji. Wykonujemy tłumaczenia ustne symultaniczne i konsekutywne. Nasi tłumacze to sprawdzeni specjali¶ci, wykonuj±cy tłumaczenia również z języka obcego na obcy, np. z niemieckiego na angielski lub niemieckiego na rosyjski. Nasze tłumaczenia cechuje wysoka jako¶ć oraz konkurencyjne ceny. Posiadamy duże do¶wiadczenie poparte referencjami.
  http://www.tlumacz-niemiecki.biz
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • tłumacz przysięgły języka niemieckiego

  tłumacz przysięgły języka niemieckiego
  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego od 1997 r. Wpisana na listę tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwo¶ci pod numerem TP/1774/05. Członek Stowarzyszenia Tłumaczy Polskich od 2004 r. Tłumacz przysięgły ma w wielu sytuacjach dostęp do informacji poufnych. Zachowanie poufno¶ci traktuję jako podstawowy wymóg pracy w tym zawodzie. Tłumaczenie znaczy co¶ więcej niż czysty przekład językowy z języka wyj¶ciowego na język docelowy. Wymaga ono kreatywno¶ci z jednej strony oraz gruntownej wiedzy z drugiej strony.
  http://www.wasniewska.net
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Tłumacz przysięgły języka niemieckiego

  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego
  Oferujemy Państwu tłumaczenia ustne i pisemne - prawnicze, ekonomiczne, medyczne, techniczne i inne. Obsługujemy osoby prywatne, firmy i instytucje polskie (notariuszy, adwokatów, s±dy, prokuratury, urzędy skarbowe) oraz zagraniczne. Wystawiamy faktury VAT oraz rachunki uproszczone (bez podatku VAT). Zapraszamy do współpracy i do zapoznania się z nasz± pełn± ofert±. Służymy fachow± porad± i zapewniamy profesjonalne podej¶cie do każdego powierzonego nam zadania.
  http://www.tlumacz-kieltyka.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Aparaty słuchowe Apteka Architektura Muzyka bez opłat Podkłady muzyczne Poezja Grafika Gry Gry Losowe Online Lingwistyka List Motywacyjny Matematyka
Pisanie prac magisterskich. Profesjonalne usługi z zakresu pisania prac. Zajmujemy się pomoc± w pisaniu prac: magisterskich, licencjackich, inżynierskich, doktorskich. Pisanie prac magisterskich - zapraszamy.
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczn±.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt