Spis tre¶ci

Dermatologia

<wróć 0 1 dalej> • dermatologia estetyczna kraków

  dermatologia estetyczna kraków
  Firma Bonadea oferuje zabiegi z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Odwiedzaj±c nasz gabinet uzyskasz efekty, o jakich zawsze marzyła¶. Nasi specjali¶ci: lekarze, fizjoterapeutki, kosmetolodzy korzystaj± z najnowszych i najskuteczniejszych urz±dzeń i technologii by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagaj±cych klientów. Zapewniamy pełn± kompleksowo¶ć usług nasza oferta obejmuje pełn± gamę zabiegów kosmetycznych.
  http://www.bonadea-krakow.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Peeling laserowy

  Peeling laserowy
  Prezentacja usług gabinetu doktora dermatologii Sławomira Urbanowskiego. W ofercie: redukcja cellulitu i lokalnych odbarwień, modelowanie sylwetki, usuwanie blizn i bielactwa, depilacja laserowa, fotoodmładzanie, laserowe oczyszczanie skóry, permanentny makijaż. Dr med. Sławomir Urbanowski, specjalista w zakresie dermatologii i wenerologii. Specjalista dermatolog, z praktyk± szpitaln±, wieloletni wykładowca akademicki, autor 84 publikacji naukowych zamieszczonych w pi¶miennictwie krajowym i zagranicznym, wykładowca na międzynarodowych konferencjach i kongresach, członek towarzystw naukowych, w tym członek założyciel Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, prowadzi Gabinet Dermatologii, Ogólnej, Estetycznej i Laserowej.
  http://www.dermest.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Blizny pooparzeniowe Ciechocinek

  Blizny pooparzeniowe Ciechocinek
  Wizytówka usług medycznych gabinetu dermatologicznego. Specjalizacj± jest wykorzystanie specjalnych laserów do niechirurgicznych zabiegów - lasery re:store oraz lasery eCO2 Mosaic. Lasery te wykorzystywane s± w leczeniu skóry, w zabiegach tzw. fotoodładzania. Podczas zabiegu Fraxel wykonuje w skórze objętej leczeniem tysi±ce malutkich lecz głębokich otworków w kształcie stożka. Otworki te okre¶la się strefami mikrotermalnymi. W strefy te kierowane jest ¶wiatło lasera, które głęboko i precyzyjnie penetruje zarówno komórki tkanki podskórnej jak i skóry wła¶ciwej. Istotne jest to, że mimo tak gruntownej ingerencji, powierzchnia objęta zabiegiem pozostaje praktycznie nie naruszona.
  http://www.laseryfrakcyjne.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Medea Jolanta Wojsa

  Medea Jolanta Wojsa
  Centrum medyczne, oferuj±cy kompleksowe programy leczenia, gabinety prowadz±ce przez lekarzy z bogatym do¶wiadczeniem, dbamy o naszych pacjentów aby mogli uzyskać pełne zadowolenie.
  http://www.medeazdrowie.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cięcie granitu Coaching Consulting Aparaty słuchowe Apteka Architektura Muzyka Muzyka bez opłat Podkłady muzyczne Gotowe smsy Grafika Gry
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa . Jeste¶my do Twojej dysi 24 h na dobę!
urz±dzenia czyszcz±ce lewi. Nasze urz±dzenia czyszcz±ce lewi to najlepsza jako¶ć na rynku w¶ród urz±dzeń sprz±taj±cych

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt